Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 22:09 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Tag: "shkoder"
23 Korrik 2017 - 10:25
Aktualitet
Asgjėsohen 361 bimė kanabis nė fshatrat e Shkodrės e Pukės
Asgjėsohen 361 bimė kanabis nė fshatrat e Shkodrės e Pukės
Share
22 Korrik 2017 - 14:05
Aktualitet
Shkodër, sekuestrohen 25 kg lëndë narkotike, në kërkim 3 poseduesit
Shkodër, sekuestrohen 25 kg lëndë narkotike, në kërkim 3 poseduesit
Share
22 Korrik 2017 - 12:21
Aktualitet
Gjatė 24 orėve tė fundit, 12 vatra zjarri aktive nė tė gjithė vendin
Gjatė 24 orėve tė fundit, 12 vatra zjarri aktive nė tė gjithė vendin
Share
22 Korrik 2017 - 09:27
Aktualitet
Shkodėr, asgjėsohen 550 bimė narkotike, nė kėrkim kultivuesi
Shkodėr, asgjėsohen 550 bimė narkotike, nė kėrkim kultivuesi
Share
20 Korrik 2017 - 18:04
Aktualitet
Futet nė det tė shpėtojė gruan  mbytet 35-vjeēari nga Kosova
Futet nė det tė shpėtojė gruan  mbytet 35-vjeēari nga Kosova
20 Korrik 2017 - 14:50
Aktualitet
​Shkodėr, asgjėsohen 716 bimė kanabis, nė kėrkim autori
​Shkodėr, asgjėsohen 716 bimė kanabis, nė kėrkim autori
20 Korrik 2017 - 09:14
Aktualitet
​OSHEE kontrolle pėr vjedhjen e energjisė, tė arrestuar nė Shkodėr e Tiranė
​OSHEE kontrolle pėr vjedhjen e energjisė, tė arrestuar nė Shkodėr e Tiranė
19 Korrik 2017 - 10:23
Aktualitet
​Shkodėr, firma nuk ju jep lekėt protestojnė 300 punonjėsit
​Shkodėr, firma nuk ju jep lekėt protestojnė 300 punonjėsit
Share
19 Korrik 2017 - 09:03
Aktualitet
Shkodėr, sekuestrohen 115 kg hashash, arrestohet 46- vjeēari
Shkodėr, sekuestrohen 115 kg hashash, arrestohet 46- vjeēari
Share
18 Korrik 2017 - 15:26
Aktualitet
Bici shkarkon 6 inspektorėt e  IKMT-sė pėr Shkodrėn e Lezhėn
Bici shkarkon 6 inspektorėt e  IKMT-sė pėr Shkodrėn e Lezhėn
Share
18 Korrik 2017 - 12:20
Aktualitet
Shkodėr, digjet gjatė orėve tė natės njė banesė, s’ka viktima
Shkodėr, digjet gjatė orėve tė natės njė banesė, s’ka viktima
Share
18 Korrik 2017 - 08:43
Politike
Zbardhet debati me dyer tė mbyllura Basha-Selami
Zbardhet debati me dyer tė mbyllura Basha-Selami
17 Korrik 2017 - 20:42
Politike
‘Pėrballje nė errėsisė’ mes Bashės dhe Selamit nė Shkodėr
‘Pėrballje nė errėsisė’ mes Bashės dhe Selamit nė Shkodėr
17 Korrik 2017 - 12:22
Aktualitet
Shkodėr, sekuestrohen 4.2 kg heroinė dhe 32 kg kanabis
Shkodėr, sekuestrohen 4.2 kg heroinė dhe 32 kg kanabis
Share
15 Korrik 2017 - 13:03
Aktualitet
Plagosja e 3-fishtė nė Shkodėr arrestohet autori 25-vjeēar
Plagosja e 3-fishtė nė Shkodėr arrestohet autori 25-vjeēar
15 Korrik 2017 - 10:30
Aktualitet
Zjarret nė vend, ende aktive 9 vatra zjarri, ja ku janė
Zjarret nė vend, ende aktive 9 vatra zjarri, ja ku janė
Share
14 Korrik 2017 - 10:55
Aktualitet
Shkodėr, bien nė pusetėn e ujrave tė zeza,humb jetėn punonjėsi
Shkodėr, bien nė pusetėn e ujrave tė zeza,humb jetėn punonjėsi
13 Korrik 2017 - 16:40
Aktualitet
Vidhnin korentin, procedohen 10 biznesmenė nė Shkodėr dhe Lezhė
Vidhnin korentin, procedohen 10 biznesmenė nė Shkodėr dhe Lezhė
Share
13 Korrik 2017 - 13:20
Aktualitet
Lejuan ndërtimet pa leje, shkrihet Stacioni i Policisë në Velipojë
Lejuan ndërtimet pa leje, shkrihet Stacioni i Policisë në Velipojë
Share
13 Korrik 2017 - 11:37
Aktualitet
Asgjėsohen 1905 bimė Cannabis nė Shkodėr e Kukės nė kėrkim autorėt
Asgjėsohen 1905 bimė Cannabis nė Shkodėr e Kukės nė kėrkim autorėt

Rezultate të tjera


Intervista
Humbja e PD nė zgjedhje, Salianji: Basha mori pėrgjegjėsitė e duhura
Sėmundja e rrallė, 19 vitet e vėshtira tė Geraldinės
​Nis rindėrtimi i Rrugės sė Dibrės Veliaj: Po mbaj premtimet
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 23/07/2017, Viti VII - NR.172