Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 11:30 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Tag: "shkolla"
16 Tetor 2017 - 18:50
Aktualitet
Erion Veliaj: Sot nis 1 tjetėr ‘maratonė’, suksese e vit tė mbarė
Erion Veliaj: Sot nis 1 tjetėr ‘maratonė’, suksese e vit tė mbarė
Share
16 Tetor 2017 - 12:26
Sociale
Pėrfundon rikonstruksioni i  ​shkollės nė fshatin Shkallė-Dajt
Pėrfundon rikonstruksioni i  ​shkollės nė fshatin Shkallė-Dajt
Share
10 Tetor 2017 - 18:32
Aktualitet
Pukė,helmimi i 19 nxėnėsve nga dezinfektimi, mbyllet shkolla 
Pukė,helmimi i 19 nxėnėsve nga dezinfektimi, mbyllet shkolla 
26 Shtator 2017 - 11:14
Sociale
Rrezikonin shkollën, Balla zgjidh problemin për 23 fëmijë në Elbasan
Rrezikonin shkollën, Balla zgjidh problemin për 23 fëmijë në Elbasan
Share
13 Shtator 2017 - 16:46
Sociale
​Produktet fast food të ekspozuara ndaj pluhurit dhe papastërtive
​Produktet fast food të ekspozuara ndaj pluhurit dhe papastërtive
Share
12 Shtator 2017 - 14:24
Sociale
Nxėnėsit e fshatit Orgjost pa mėsim,ura drejt shkollės e rrėnuar
Nxėnėsit e fshatit Orgjost pa mėsim,ura drejt shkollės e rrėnuar
Share
10 Shtator 2017 - 15:13
Aktualitet
Viti i ri shkollor, policia mbyll lokalet nė afėrsi tė shkollave
Viti i ri shkollor, policia mbyll lokalet nė afėrsi tė shkollave
01 Shtator 2017 - 14:33
Sociale
Fier,gati pėr shkollė, pėrkujdesje pėr fėmijėt mė aftėsi tė kufizuar
Fier,gati pėr shkollė, pėrkujdesje pėr fėmijėt mė aftėsi tė kufizuar
Share
29 Gusht 2017 - 15:25
Politike
Basha:Librat të jepen falas dhe të shpërndahen në shkolla,jo fasada
Basha:Librat të jepen falas dhe të shpërndahen në shkolla,jo fasada
26 Korrik 2017 - 22:25
Aktualitet
​Tiranë, Këshilli Bashkiak i hap rrugën ndërtimit të 17 shkollave
​Tiranë, Këshilli Bashkiak i hap rrugën ndërtimit të 17 shkollave
Share
25 Korrik 2017 - 16:53
Aktualitet
Plani/17 shkolla tė reja nė Tiranė me partneritet publik-privat
Plani/17 shkolla tė reja nė Tiranė me partneritet publik-privat
13 Korrik 2017 - 12:15
Sociale
Veliaj: Kėnde lojėrash nė ēdo lagje hapim edhe tre shkolla tė reja
Veliaj: Kėnde lojėrash nė ēdo lagje hapim edhe tre shkolla tė reja
30 Qershor 2017 - 17:57
Aktualitet
FAO ndihmon Shqipërinë me programin për ushqimin në shkolla 
FAO ndihmon Shqipërinë me programin për ushqimin në shkolla 
Share
17 Qershor 2017 - 11:37
Sociale
​Mėsimi me dy turne, Veliaj: Gati ndėrtimi i 20 shkollave tė reja
​Mėsimi me dy turne, Veliaj: Gati ndėrtimi i 20 shkollave tė reja
Share
11 Qershor 2017 - 15:28
Aktualitet
Thyen xhamat e dyert nė shkollė procedohet 12-vjeēari nė Kamėz
Thyen xhamat e dyert nė shkollė procedohet 12-vjeēari nė Kamėz
Share
02 Qershor 2017 - 13:44
Politike
Basha: Shkollat do tė jenė deri nė orėn 16:00 e me drekė falas
Basha: Shkollat do tė jenė deri nė orėn 16:00 e me drekė falas
28 Prill 2017 - 07:39
Sociale
Mėsuesit, rastet kur emėrohen dhe largohen nga puna
Mėsuesit, rastet kur emėrohen dhe largohen nga puna
Share
15 Prill 2017 - 12:56
Sociale
Veliaj: Rama kryeministėr, do kemi  investime edhe pas 18 qershorit
Veliaj: Rama kryeministėr, do kemi  investime edhe pas 18 qershorit
Share
11 Prill 2017 - 12:39
Metronews
Nxėnėsit tė lodhur nė klasė,shkolla u 'konfiskon' kompjuterat e celularėt
Nxėnėsit tė lodhur nė klasė,shkolla u 'konfiskon' kompjuterat e celularėt
10 Prill 2017 - 07:28
Sociale
Urdhri për vitin e ri shkollor  mësimi nis më 11 shtator
Urdhri për vitin e ri shkollor  mësimi nis më 11 shtator
Share

Rezultate të tjera


Intervista
Ish ushtarakët, çfarë do ndodhë me llogaritjen e pensioneve
Mirgeni, rockeri që beson tek  ​shijet muzikore të shqiptarëve
Gjinushi: I zhgėnjyer me Ramėn do mė ftojė kur t’i prishet makina
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 19/10/2017, Viti VII - NR.246