Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 11:26 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Tag: "shpejtesi"
05 Tetor 2017 - 13:24
Aktualitet
FOTO/Ambulanca me shpejtësi  policia i heq patentën drejtuesit
FOTO/Ambulanca me shpejtësi  policia i heq patentën drejtuesit
30 Shtator 2017 - 09:40
Aktualitet
Me 202 km/h nė Durrės-Tiranė policia kap “mat” shoferėt
Me 202 km/h nė Durrės-Tiranė policia kap “mat” shoferėt
12 Shtator 2017 - 18:34
Metronews
Shpejtësi marramendëse, policia kap Ferrarin luksoz në ish-Bllok
Shpejtësi marramendëse, policia kap Ferrarin luksoz në ish-Bllok
24 Qershor 2017 - 01:31
Metronews
VIDEO/ Taksisti parakalon mbi 50 makina brenda dy minutash
VIDEO/ Taksisti parakalon mbi 50 makina brenda dy minutash
Share
03 Prill 2017 - 21:16
Bota
Video, me 1200 kuaj fuqi, Golf 2 më i shpejtë se Bugatti Chiron
Video, me 1200 kuaj fuqi, Golf 2 më i shpejtë se Bugatti Chiron
Share
10 Mars 2017 - 13:18
Aktualitet
Me Range Rover 'rrufe' nė autostradė, i hiqet patenta/
Me Range Rover 'rrufe' nė autostradė, i hiqet patenta/
Share
06 Mars 2017 - 10:54
Aktualitet
VD/Me shpejtėsi nga 150 deri nė 241 km/h,pezullohen 41 patenta
VD/Me shpejtėsi nga 150 deri nė 241 km/h,pezullohen 41 patenta
05 Mars 2017 - 20:08
Aktualitet
Video/Me 170 km/h nė autostradė,i tėrhiqet patenta,shoferi:Bėni ēa t’doni
Video/Me 170 km/h nė autostradė,i tėrhiqet patenta,shoferi:Bėni ēa t’doni
Share
04 Mars 2017 - 15:39
Aktualitet
/Nė autostradė me 214 km/h 3 makina policie ndjekin "pilotin"
/Nė autostradė me 214 km/h 3 makina policie ndjekin "pilotin"
18 Tetor 2016 - 20:50
Lajme-THASHETHEM
E fiksuar pas shpejtësisë, Ledina  Çelo udhëton me 180 km/orë /FOTO
E fiksuar pas shpejtësisë, Ledina  Çelo udhëton me 180 km/orë /FOTO
03 Prill 2016 - 16:08
Aktualitet
Policia vendos radarė nė tunelin e Kalimashit, pezullohen 38 patenta
Policia vendos radarė nė tunelin e Kalimashit, pezullohen 38 patenta
Share
24 Tetor 2015 - 17:40
Aktualitet
Ledioni ecėn me shpejtėsi!  Policia “mban sekret” mjetin
Ledioni ecėn me shpejtėsi!  Policia “mban sekret” mjetin
Share
03 Tetor 2015 - 18:20
Aktualitet
FOTO/​Policia Rrugore: Radarė pėr shpejtėsinė dhe brenda qyteteve
FOTO/​Policia Rrugore: Radarė pėr shpejtėsinė dhe brenda qyteteve
26 Mars 2014 - 07:58
Metronews
FOTOLAJM/Ja ku përfundon makina kur ecni me shpejtësi
FOTOLAJM/Ja ku përfundon makina kur ecni me shpejtësi
Share
31 Janar 2014 - 13:12
Lajme-THASHETHEM
Olta Gixhari ka pasion shpejtėsinė, nget makinėn me 260km/h
Olta Gixhari ka pasion shpejtėsinė, nget makinėn me 260km/h
Share
14 Dhjetor 2013 - 18:02
Aktualitet
VIDEOLAJM/Porsche me 317 km nė orė nė Rrugėn e Kombit
VIDEOLAJM/Porsche me 317 km nė orė nė Rrugėn e Kombit
12 Mars 2013 - 11:31
Bota
Dėnohet ish-ministri britanik, kaloi  gjobėn e makinės nė emėr tė gruas
Dėnohet ish-ministri britanik, kaloi gjobėn e makinės nė emėr tė gruas
Share
07 Janar 2013 - 13:31
Metronews
Francë, ushtaraku ecën me 140 km/h  për ta filmuar, gjen vdekjen
Francë, ushtaraku ecën me 140 km/h për ta filmuar, gjen vdekjen
Share
16 Dhjetor 2012 - 19:11
Aktualitet
Itali, shqiptari shkakton aksident  vdes 1 italian, plagosen 14 tė tjerė
Itali, shqiptari shkakton aksident vdes 1 italian, plagosen 14 tė tjerė
13 Nentor 2012 - 14:44
Metronews
Greqi, tragetët ulin shpjetësinë që të kursejnë karburant
Greqi, tragetët ulin shpjetësinë që të kursejnë karburant
Share

Rezultate të tjera


Intervista
Ish ushtarakët, çfarë do ndodhë me llogaritjen e pensioneve
Mirgeni, rockeri që beson tek  ​shijet muzikore të shqiptarëve
Gjinushi: I zhgėnjyer me Ramėn do mė ftojė kur t’i prishet makina
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 19/10/2017, Viti VII - NR.246