Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 06:16 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tag: "shperthim"
12 Mars 2018 - 11:22
Aktualitet
Shpėrthimi nė Tiranė, autori montonte bomba me celularė?
Shpėrthimi nė Tiranė, autori montonte bomba me celularė?
09 Mars 2018 - 21:26
Bota
Sulm pranë xhamisë afgane  7 të vrarë, 22 të plagosur
Sulm pranë xhamisë afgane  7 të vrarë, 22 të plagosur
Share
07 Mars 2018 - 01:04
Bota
Japoni, shpërthen vullkani, anullohen dhjetra fluturime
Japoni, shpërthen vullkani, anullohen dhjetra fluturime
Share
01 Mars 2018 - 08:20
Aktualitet
300 gr eksploziv te dera e shtėpisė, panik nė Kombinat,dėme tė mėdha
300 gr eksploziv te dera e shtėpisė, panik nė Kombinat,dėme tė mėdha
26 Shkurt 2018 - 07:45
Aktualitet
Greqi, digjet me bombė makina e oficerit shqiptar tė ndėrlidhjes
Greqi, digjet me bombė makina e oficerit shqiptar tė ndėrlidhjes
14 Shkurt 2018 - 00:01
Bota
Angli, raportohet shpërthim i fuqishëm pranë sallës së teatrit
Angli, raportohet shpërthim i fuqishëm pranë sallës së teatrit
Share
16 Janar 2018 - 14:23
Aktualitet
Shpërthim eksplozivi në Bulqizë raportohen dëme të vogla materiale
Shpërthim eksplozivi në Bulqizë raportohen dëme të vogla materiale
Share
16 Janar 2018 - 14:12
Bota
Shpërthim i fuqishëm në Belgjikë rreth 20 të plagosur
Shpërthim i fuqishëm në Belgjikë rreth 20 të plagosur
Share
10 Janar 2018 - 09:30
Aktualitet
Shpėrthen me eksploziv varka e peshkimit nė Pogradec
Shpėrthen me eksploziv varka e peshkimit nė Pogradec
Share
27 Dhjetor 2017 - 18:42
Bota
Shpėrthim nė njė supermarket  ​10 persona tė plagosur nė Rusi
Shpėrthim nė njė supermarket  ​10 persona tė plagosur nė Rusi
Share
12 Dhjetor 2017 - 15:32
Bota
Austri, shpërthim në një impiant  gazi, një i vdekur 18 të plagosur
Austri, shpërthim në një impiant  gazi, një i vdekur 18 të plagosur
Share
28 Nentor 2017 - 05:26
Bota
Vullkani në Bali gati për shpërthim mbyllen aeroportet
Vullkani në Bali gati për shpërthim mbyllen aeroportet
Share
26 Nentor 2017 - 05:51
Bota
Kinë, shpërthim në një fabrikë  2 të vrarë e dhjetëra të plagosur
Kinë, shpërthim në një fabrikë  2 të vrarë e dhjetëra të plagosur
Share
24 Nentor 2017 - 01:44
Bota
Argjentinė, nėndetėsja e humbur lajmėrohet vdekja e ekuipazhit
Argjentinė, nėndetėsja e humbur lajmėrohet vdekja e ekuipazhit
Share
01 Nentor 2017 - 16:33
Bota
Indi, humbin jetën 8 persona dhe plagosen 100 në termocentral
Indi, humbin jetën 8 persona dhe plagosen 100 në termocentral
Share
31 Tetor 2017 - 13:30
Bota
Afganistan, 13 të vdekur nga sulmi me bombë
Afganistan, 13 të vdekur nga sulmi me bombë
Share
26 Tetor 2017 - 11:44
Bota
Indonezi, shpërthim i fuqishëm në fabrikë, 27 të vdekur
Indonezi, shpërthim i fuqishëm në fabrikë, 27 të vdekur
Share
11 Tetor 2017 - 00:58
Aktualitet
Shkodėr,shpėrthen me eksploziv makina e inspektores sė DAR
Shkodėr,shpėrthen me eksploziv makina e inspektores sė DAR
08 Tetor 2017 - 06:02
Bota
Afrikë, shpërthen një karburant, 1 i vdekur e disa të plagosur në Ganë
Afrikë, shpërthen një karburant, 1 i vdekur e disa të plagosur në Ganë
Share
29 Shtator 2017 - 07:52
Aktualitet
​Shkodėr, shpėrthim me tritol nė njė dyqan tek ish “5 Heronjtė” 
​Shkodėr, shpėrthim me tritol nė njė dyqan tek ish “5 Heronjtė” 

Rezultate të tjera


Intervista
Intervista/ Jeta e arrirė e njė gruaje pa mbėshtetjen e njė burri
Berisha do vriste Ramėn? Ndreu: Lajthitje, 21 janari do e pėrndjekė
Pengesë gjinia në shkencë? Rrëfim interesant i shkencëtares shqiptare  
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 16/03/2018, VITI VIII- NR.61