Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 10:15 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Tag: "shqiperi"
18 Shtator 2017 - 08:08
Sociale
Shqipėria,me droga tė lira e prevalencė tė madhe pėrdorimi
Shqipėria,me droga tė lira e prevalencė tė madhe pėrdorimi
17 Shtator 2017 - 22:51
Kosova
​Dialogu me Kosovėn, Serbia: Kisha tė mos bėjė presion
​Dialogu me Kosovėn, Serbia: Kisha tė mos bėjė presion
Share
17 Shtator 2017 - 14:04
Analiza
Lumturia, dëshirat dhe braktisja e atdheut/Nga Ilir Yzeiri
Lumturia, dëshirat dhe braktisja e atdheut/Nga Ilir Yzeiri
16 Shtator 2017 - 12:27
Kosova
"Heqja e doganės Shqipėri-Kosovė, realitet apo marketing politik?"
"Heqja e doganės Shqipėri-Kosovė, realitet apo marketing politik?"
Share
14 Shtator 2017 - 17:28
Ekonomi
Linja 400 kv Kosovë- Shqipëri, gjermanët zgjidhin ngërçin
Linja 400 kv Kosovë- Shqipëri, gjermanët zgjidhin ngërçin
13 Shtator 2017 - 17:48
Kosova
Meidani uron Haradinajn: Garanto stabilitetin e Kosovės
Meidani uron Haradinajn: Garanto stabilitetin e Kosovės
13 Shtator 2017 - 08:36
Politike
Meta takim me anėtarė tė Grupit parlamentar italian tė Miqėsisė
Meta takim me anėtarė tė Grupit parlamentar italian tė Miqėsisė
Share
12 Shtator 2017 - 23:30
Politike
Zbutet Kammenos: Duam raporte tė mira me Shqipėrinė
Zbutet Kammenos: Duam raporte tė mira me Shqipėrinė
08 Shtator 2017 - 17:27
Aktualitet
Raporti pėr vizat, Shqipėria dhe Holanda plan kundėr bandave    
Raporti pėr vizat, Shqipėria dhe Holanda plan kundėr bandave  
Share
21 Gusht 2017 - 12:52
Sociale
Thatësira, si pritet të përkeqësojë cilësinë e ujit të pijshëm në Shqipëri
Thatësira, si pritet të përkeqësojë cilësinë e ujit të pijshëm në Shqipëri
Share
20 Gusht 2017 - 14:25
Aktualitet
Vizat, reagon policia shqiptare:  S'ka pasur ankesa nga Holanda
Vizat, reagon policia shqiptare:  S'ka pasur ankesa nga Holanda
16 Gusht 2017 - 16:36
Kulture
Dokumentari belg zbulon Shqipėrinė e vėrtetė tė viteve ‘60
Dokumentari belg zbulon Shqipėrinė e vėrtetė tė viteve ‘60
Share
13 Gusht 2017 - 07:08
Aktualitet
 Pasuritė e zyrtarėve jashtė Shqipėrisė, ja emrat
 Pasuritė e zyrtarėve jashtė Shqipėrisė, ja emrat
09 Gusht 2017 - 09:17
Ekonomi
​Analiza e Industrisë, në minierën e Munellës janë 4 tonë rezerva ar
​Analiza e Industrisë, në minierën e Munellës janë 4 tonë rezerva ar
17 Korrik 2017 - 16:49
Sociale
Raporti 2016:Rreth 2120 njerėz vdiqėn nė Shqipėri nga ndotja e ajrit 
Raporti 2016:Rreth 2120 njerėz vdiqėn nė Shqipėri nga ndotja e ajrit 
Share
17 Korrik 2017 - 11:58
Politike
Ministri i Jashtėm maqedonas  Nikolla Dimitrov vizitė nė Tiranė
Ministri i Jashtėm maqedonas  Nikolla Dimitrov vizitė nė Tiranė
11 Korrik 2017 - 07:44
Analiza
Transporti, një mjet për paqe dhe pajtim të mëtejshëm/Violeta Bulc 
Transporti, një mjet për paqe dhe pajtim të mëtejshëm/Violeta Bulc 
Share
09 Korrik 2017 - 15:41
Aktualitet
AFP:Shqiptarėt me origjinė bullgare braktisin Shqipėrinė
AFP:Shqiptarėt me origjinė bullgare braktisin Shqipėrinė
06 Korrik 2017 - 23:43
Bota
Rusi, Putin firmos zgjatjen e   sanksioneve ndaj Shqipërisë
Rusi, Putin firmos zgjatjen e   sanksioneve ndaj Shqipërisë
01 Korrik 2017 - 20:58
Sport
Maqedoni-Shqipëri do të luhet në Strumicë, FSHF kundër vendimit
Maqedoni-Shqipëri do të luhet në Strumicë, FSHF kundër vendimit
Share

Rezultate të tjera


Intervista
‘5 Pyetjet’ Paloka: SHBA-BE na kėrcėnuan qė tė hyjmė nė zgjedhje
Vetting/Min.Drejtėsisė nė Report Tv: KLD tė vepronte mė shpejt
Erion Veliaj nė Report Tv: Ja sfidat e reja pėr Tiranėn 
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 20/09/2017, Viti VII - NR.222