Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 00:04 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tag: "suedi"
29 Nentor 2017 - 21:51
Aktualitet
Vrasje në Suedi dhe Greqi 18 vite burg për shqiptarin
Vrasje në Suedi dhe Greqi 18 vite burg për shqiptarin
21 Nentor 2017 - 09:19
VIP & SPEKTAKEL
Njihuni me shqiptaren që befasoi Suedinë,shpallet futbollistja e vitit
Njihuni me shqiptaren që befasoi Suedinë,shpallet futbollistja e vitit
Share
14 Nentor 2017 - 01:24
Sport
Suedia skuadra e 29-tė nė botėror ja ndarja e ekipeve nėpėr vazo
Suedia skuadra e 29-tė nė botėror ja ndarja e ekipeve nėpėr vazo
Share
13 Nentor 2017 - 20:48
Sport
Italia jashtė kampionatit Botėror tė Rusisė, kualifikohet Suedia
Italia jashtė kampionatit Botėror tė Rusisė, kualifikohet Suedia
13 Nentor 2017 - 12:40
Sport
Itali- Suedi, sot shansi i fundit për kualifikimin e Italisë në “Rusi 2018”
Itali- Suedi, sot shansi i fundit për kualifikimin e Italisë në “Rusi 2018”
Share
12 Nentor 2017 - 21:57
Sport
Autori i golit të Suedisë ironizon me italianët: Jemi më përpara
Autori i golit të Suedisë ironizon me italianët: Jemi më përpara
Share
10 Nentor 2017 - 22:56
Sport
Italia bie nė Suedi, fati i Botėrorit vendoset nė ndeshjen e kthimit
Italia bie nė Suedi, fati i Botėrorit vendoset nė ndeshjen e kthimit
Share
13 Tetor 2017 - 00:39
Bota
Suedi, tė shtėna me armė drejt njė supermarketi me njerėz
Suedi, tė shtėna me armė drejt njė supermarketi me njerėz
21 Gusht 2017 - 04:08
Lajme tė mira
FOTO/ ​Kujdes, do të shokoheni nga “Parada e të vdekurve”
FOTO/ ​Kujdes, do të shokoheni nga “Parada e të vdekurve”
Share
15 Prill 2017 - 00:20
Lajme tė mira
​FOTO/ Pranvera ngatërrohet me dimrin në Suedi, vazhdon bora
​FOTO/ Pranvera ngatërrohet me dimrin në Suedi, vazhdon bora
Share
11 Prill 2017 - 03:47
Lajme tė mira
Harrojeni të kërkoni azil në Suedi, ka një mënyrë tjetër për të punuar atje  
Harrojeni të kërkoni azil në Suedi, ka një mënyrë tjetër për të punuar atje  
09 Prill 2017 - 15:30
Sociale
Doni të aplikoni për punë në Suedi?Ja hapat që duhen ndjekur
Doni të aplikoni për punë në Suedi?Ja hapat që duhen ndjekur
08 Prill 2017 - 09:36
Bota
Sulmi nė Suedi,mediat:Autori nga Uzbekistani, simpatizant i ISIS
Sulmi nė Suedi,mediat:Autori nga Uzbekistani, simpatizant i ISIS
Share
07 Prill 2017 - 17:25
Bota
Sulmi terrorist në Suedi, Sadije Berisha pranë vendit: Eshtë tmerr
Sulmi terrorist në Suedi, Sadije Berisha pranë vendit: Eshtë tmerr
Share
02 Prill 2017 - 17:13
Kulture
A është ky Bob Dylan teksa tërheq çmimin Nobel?Mister...
A është ky Bob Dylan teksa tërheq çmimin Nobel?Mister...
Share
02 Prill 2017 - 14:21
Bota
Suedi: Aksidentohet autobusi me nxėnės, tre tė vdekur
Suedi: Aksidentohet autobusi me nxėnės, tre tė vdekur
Share
22 Mars 2017 - 01:41
Bota
Kėrcėnimi rus, parlamenti suedez simulon gjendjen e luftės
Kėrcėnimi rus, parlamenti suedez simulon gjendjen e luftės
Share
11 Mars 2017 - 03:45
Lajme tė mira
Nė 176 vende pa viza, ja kush ėshtė pasaporta mė e fuqishme nė botė
Nė 176 vende pa viza, ja kush ėshtė pasaporta mė e fuqishme nė botė
02 Mars 2017 - 15:16
Bota
Rusėt te porta, Suedia rikthen shėrbimin ushtarak
Rusėt te porta, Suedia rikthen shėrbimin ushtarak
Share
23 Shkurt 2017 - 23:51
Bota
Status nė Facebook pėr financim tė ISIS, 6 muaj burg pėr 34-vjeēarin
Status nė Facebook pėr financim tė ISIS, 6 muaj burg pėr 34-vjeēarin
Share

Rezultate të tjera


Intervista
'Qumėshti', kreu i AFI: Qytetarėt tė mos blejnė produkte nė rrugė
Orlando: 12 tė dėnuar nė Itali nuk arrestohen nė Shqipėri
Zef Brozi:Berisha pranoi se lejoi  drogėn,duhej tė ndiqej penalisht
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 16/12/2017, VITI VII- NR.297