Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 00:04 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tag: "sulm"
02 Dhjetor 2017 - 17:50
Bota
Izraeli sulmon me raketa njė bazė ushtarake nė territorin e Sirisė
Izraeli sulmon me raketa njė bazė ushtarake nė territorin e Sirisė
29 Nentor 2017 - 16:38
Bota
“Kampionati Botėrorė” kėrcėnon Shteti Islamik: Na prisni nė Moskė
“Kampionati Botėrorė” kėrcėnon Shteti Islamik: Na prisni nė Moskė
Share
25 Nentor 2017 - 21:02
Bota
Sulm terrorist në Pakistan, 4 të vdekur dhe 19 të plagosur
Sulm terrorist në Pakistan, 4 të vdekur dhe 19 të plagosur
Share
22 Nentor 2017 - 01:43
Bota
Irak, sulm me makinë bombë, 23 të vdekur dhe mbi 60 të plagosur
Irak, sulm me makinë bombë, 23 të vdekur dhe mbi 60 të plagosur
Share
17 Nentor 2017 - 10:12
Bota
ISIS kërcënim për krishtlindje: Do të sulmojmë Vatikanin
ISIS kërcënim për krishtlindje: Do të sulmojmë Vatikanin
Share
16 Nentor 2017 - 02:53
Bota
SHBA, autori i sulmit ndaj shkollės nė Kaliforni ka kryer 5 vrasje tjera
SHBA, autori i sulmit ndaj shkollės nė Kaliforni ka kryer 5 vrasje tjera
Share
14 Nentor 2017 - 05:38
Bota
Britania sulmon Rusinë, "jo sulme kibernetike, luaj sipas rregullave"
Britania sulmon Rusinë, "jo sulme kibernetike, luaj sipas rregullave"
Share
14 Nentor 2017 - 03:28
Bota
Siri, sulm me raketa nė njė qytet 53 tė vrarė, midis tyre edhe fėmijė
Siri, sulm me raketa nė njė qytet 53 tė vrarė, midis tyre edhe fėmijė
Share
06 Nentor 2017 - 00:45
Bota
Zbulohen detaje dhe autori i sulmit me 26 viktima nė Teksas/ Foto     
Zbulohen detaje dhe autori i sulmit me 26 viktima nė Teksas/ Foto  
Share
05 Nentor 2017 - 04:36
Bota
Siri, dhjetėra gra e fėmijė tė vrarė e tė plagosur pas njė shpėrthimi
Siri, dhjetėra gra e fėmijė tė vrarė e tė plagosur pas njė shpėrthimi
Share
01 Nentor 2017 - 00:13
Bota
Zbulohet identeti i autorit tė sulmit nė Manhatan/ FOTO
Zbulohet identeti i autorit tė sulmit nė Manhatan/ FOTO
Share
31 Tetor 2017 - 13:53
Bota
Siri, forcat e Assadit sulmojnė shkollėn, humbin jetėn 3 nxėnės
Siri, forcat e Assadit sulmojnė shkollėn, humbin jetėn 3 nxėnės
31 Tetor 2017 - 00:59
Bota
Ukrahinë, breshëri ndaj atenatorit të Putin në 2012, vdes gruaja tij
Ukrahinë, breshëri ndaj atenatorit të Putin në 2012, vdes gruaja tij
Share
29 Tetor 2017 - 19:32
Politike
Basha: Sa e do Rama drejtėsinė e tregoi skandali Tahiri
Basha: Sa e do Rama drejtėsinė e tregoi skandali Tahiri
21 Tetor 2017 - 12:12
Bota
Gjermani, pesë të lënduar nga sulmi me thikë
Gjermani, pesë të lënduar nga sulmi me thikë
Share
17 Tetor 2017 - 09:52
Bota
SHBA kryejnė sulm ajror kundėr  ​ISIS nė Jemen, dhjetėra tė vrarė
SHBA kryejnė sulm ajror kundėr  ​ISIS nė Jemen, dhjetėra tė vrarė
Share
13 Tetor 2017 - 10:50
Bota
K.Veriut:E kemi gishtin në këmbëz  gati të sulmojmë ishullin Guam
K.Veriut:E kemi gishtin në këmbëz  gati të sulmojmë ishullin Guam
Share
13 Tetor 2017 - 00:39
Bota
Suedi, tė shtėna me armė drejt njė supermarketi me njerėz
Suedi, tė shtėna me armė drejt njė supermarketi me njerėz
12 Tetor 2017 - 05:31
Bota
Australi, 'hackerat' vjedhin të dhënat rreth avionëve luftarakë
Australi, 'hackerat' vjedhin të dhënat rreth avionëve luftarakë
Share
11 Tetor 2017 - 03:07
Politike
Selami, Bashės: Pėr nga koha dhe mundėsitė nuk mbetesh pas Enverit
Selami, Bashės: Pėr nga koha dhe mundėsitė nuk mbetesh pas Enverit
Share

Rezultate të tjera


Intervista
'Qumėshti', kreu i AFI: Qytetarėt tė mos blejnė produkte nė rrugė
Orlando: 12 tė dėnuar nė Itali nuk arrestohen nė Shqipėri
Zef Brozi:Berisha pranoi se lejoi  drogėn,duhej tė ndiqej penalisht
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 16/12/2017, VITI VII- NR.297