Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 12:42 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tag: "taulant xhaka"
13 Shkurt 2018 - 22:37
Sport
Champions,Juve hap fals kundėr Tottenham,City 'dėrrmon' Bazelin
Champions,Juve hap fals kundėr Tottenham,City 'dėrrmon' Bazelin
Share
07 Janar 2018 - 17:49
VIP & SPEKTAKEL
Fejohet ylli i kombėtares Taulant Xhaka
Fejohet ylli i kombėtares Taulant Xhaka
06 Dhjetor 2017 - 10:27
VIP & SPEKTAKEL
Taulant Xhaka i dashuruar kokë e këmbë, e dëshmon kjo foto
Taulant Xhaka i dashuruar kokë e këmbë, e dëshmon kjo foto
Share
05 Dhjetor 2017 - 21:00
VIP & SPEKTAKEL
Xhaka na prezanton me të dashurën ja kush është bukuroshja kosovare
Xhaka na prezanton me të dashurën ja kush është bukuroshja kosovare
Share
19 Tetor 2017 - 08:53
Sport
Xhaka shėnon gol nė Champions nuk gabojnė tė mėdhenjtė/VIDEO
Xhaka shėnon gol nė Champions nuk gabojnė tė mėdhenjtė/VIDEO
Share
29 Shtator 2017 - 12:06
Sport
Kombėtarja, Panucci nxjerr listėn pėr Spanjėn dhe Italinė
Kombėtarja, Panucci nxjerr listėn pėr Spanjėn dhe Italinė
Share
30 Gusht 2017 - 22:23
Sport
​Taulant Xhaka: Mbetem kuqezi pres me padurim të rikthehem
​Taulant Xhaka: Mbetem kuqezi pres me padurim të rikthehem
Share
31 Korrik 2017 - 19:32
Sport
A do rikthehet nė kombėtare? Taulant Xhaka merr vendimin
A do rikthehet nė kombėtare? Taulant Xhaka merr vendimin
30 Korrik 2017 - 20:09
Sport
Merr fund saga "Xhaka", Panucci  rihap derėn pėr lojtarin e Baselit
Merr fund saga "Xhaka", Panucci  rihap derėn pėr lojtarin e Baselit
Share
03 Qershor 2017 - 20:43
Sport
Gianni De Biasi: Pse riktheva në kombëtare Kaçen dhe jo Xhakën
Gianni De Biasi: Pse riktheva në kombëtare Kaçen dhe jo Xhakën
Share
03 Qershor 2017 - 10:28
Sport
Taulant Xhaka reagon pas mos grumbullimit nga De Biasi
Taulant Xhaka reagon pas mos grumbullimit nga De Biasi
Share
01 Qershor 2017 - 11:50
Sport
Miqėsorja dhe Izraeli, De Biasi rikthen Kaēen, jashtė Xhaka/ Lista
Miqėsorja dhe Izraeli, De Biasi rikthen Kaēen, jashtė Xhaka/ Lista
Share
31 Mars 2017 - 16:15
Sport
Zbulohet fotoja kur Xhaka me babain vendosnin për Shqipërinë
Zbulohet fotoja kur Xhaka me babain vendosnin për Shqipërinë
Share
30 Mars 2017 - 18:33
Sport
Letra/Ragip Xhaka-De Biasit: Im bir me gjak kuqezi, i tha "Jo" Kosovės
Letra/Ragip Xhaka-De Biasit: Im bir me gjak kuqezi, i tha "Jo" Kosovės
28 Mars 2017 - 16:40
Sport
Ditëlindja e Xhakë-s, presidenti i FSHF-së e uron,Taulanti i përgjigjet
Ditëlindja e Xhakë-s, presidenti i FSHF-së e uron,Taulanti i përgjigjet
Share
28 Mars 2017 - 12:49
Sport
​Ditëlindja e Taulant Xhakës, urim i veçantë nga vëllai i vogël Graniti
​Ditëlindja e Taulant Xhakës, urim i veçantë nga vëllai i vogël Graniti
Share
28 Mars 2017 - 09:51
Sport
Kombėtarja s'ngre kokė, humbet edhe miqėsoren me Bosnjen
Kombėtarja s'ngre kokė, humbet edhe miqėsoren me Bosnjen
26 Mars 2017 - 18:43
Sport
Taulant Xhaka lė Kombėtaren: Jam i zhgėnjyer nga De Biasi
Taulant Xhaka lė Kombėtaren: Jam i zhgėnjyer nga De Biasi
25 Mars 2017 - 19:40
Sport
Do largohen nga kombëtarja? Xhaka dhe Abrashi: Deri në vdekje me ty...
Do largohen nga kombëtarja? Xhaka dhe Abrashi: Deri në vdekje me ty...
Share
25 Mars 2017 - 15:02
Sport
De Biasi: Xhaka? Nuk ėshtė i pazėvendėsueshėm,bėjmė dhe pa tė
De Biasi: Xhaka? Nuk ėshtė i pazėvendėsueshėm,bėjmė dhe pa tė
Share

Rezultate të tjera


Intervista
Maks Velo:Ja kurthi qė mund tė mė ēonte nė pushkatim
Studenti shqiptar nė Holandė, Leka: Pėrgjigjen e pranimit e mora nė Skype
Milo: Heqja e ligjit tė luftės nga Greqia s'i kthen pronat ēamėve
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 20/02/2018, VITI VIII- NR.40