Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 22:27 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tag: "terheqja"
05 Janar 2017 - 18:49
Sport
Guardiola shpjegon komentet për tërheqjen dhe klubin
Guardiola shpjegon komentet për tërheqjen dhe klubin
Share
23 Prill 2016 - 16:18
Politike
Vajza e Namik Dokles: Dinjiteti  ​s'negociohet, është nderi i familjes
Vajza e Namik Dokles: Dinjiteti  ​s'negociohet, është nderi i familjes
04 Dhjetor 2013 - 05:35
Aktualitet
Skandali me kthimin e 79 dynym tokė nė Spille, tėrhiqet prokuroria
Skandali me kthimin e 79 dynym tokė nė Spille, tėrhiqet prokuroria
Share
04 Dhjetor 2013 - 05:01
Ekonomi
Tetor 2013, shqiptarėt tėrheqin depozitat, huatė 1. 7 mld lekė mė pak
Tetor 2013, shqiptarėt tėrheqin depozitat, huatė 1. 7 mld lekė mė pak
14 Nentor 2013 - 20:02
Aktualitet
"Zëri i Amerikës": Qeveria shqiptare do tërhiqet nga armët siriane
"Zëri i Amerikës": Qeveria shqiptare do tërhiqet nga armët siriane
02 Nentor 2013 - 05:28
Aktualitet
Vlorė, INUK pezulloi pallatin e Bashės vetėm pėr 2 muaj
Vlorė, INUK pezulloi pallatin e Bashės vetėm pėr 2 muaj
08 Korrik 2013 - 21:58
Lajme tė mira
Tërheq me dhëmbë aeroplanin 50 tonësh
Tërheq me dhëmbë aeroplanin 50 tonësh
Share
25 Korrik 2012 - 19:21
Kosova
Tërhiqet Kusari-Lila  Bie taksa mbi çimenton
Tërhiqet Kusari-Lila Bie taksa mbi çimenton
07 Maj 2012 - 17:47
Bota
Francë, Sarkozy në lot:  Largohem nga politika
Francë, Sarkozy në lot: Largohem nga politika
Share
19 Prill 2012 - 12:33
Bota
Samiti, NATO tėrheq trupat  nga Afganistani nė 2014
Samiti, NATO tėrheq trupat nga Afganistani nė 2014
Share

Rezultate të tjera


Intervista
Maks Velo:Ja kurthi qė mund tė mė ēonte nė pushkatim
Studenti shqiptar nė Holandė, Leka: Pėrgjigjen e pranimit e mora nė Skype
Milo: Heqja e ligjit tė luftės nga Greqia s'i kthen pronat ēamėve
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 20/02/2018, VITI VIII- NR.40