Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 08:28 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Tag: "tirane"
23 Shtator 2017 - 15:19
Aktualitet
Tiranė, bixhoz, kokainė e mjete luksoze, arrestohet 34- vjeēari
Tiranė, bixhoz, kokainė e mjete luksoze, arrestohet 34- vjeēari
Share
23 Shtator 2017 - 09:41
Sociale
Tiranė/Linjė e re ujėsjellėsi nė zonėn e Unazės sė Re
Tiranė/Linjė e re ujėsjellėsi nė zonėn e Unazės sė Re
Share
21 Shtator 2017 - 11:48
Aktualitet
Tėrhoqi zvarrė me makinė 14- vjeēarin, gjykata liron tė riun
Tėrhoqi zvarrė me makinė 14- vjeēarin, gjykata liron tė riun
21 Shtator 2017 - 10:20
Aktualitet
Tiranë, goditet rrjeti i prostitucionit arrestohet pronarja e lokalit
Tiranë, goditet rrjeti i prostitucionit arrestohet pronarja e lokalit
Share
21 Shtator 2017 - 10:15
Aktualitet
Pėrplasi me makinė tė miturin nė Tiranė,Prokuroria:Detyrim paraqitje
Pėrplasi me makinė tė miturin nė Tiranė,Prokuroria:Detyrim paraqitje
Share
20 Shtator 2017 - 16:33
Politike
Nis Vettingu, zbarkojnė nė Tiranė vėzhguesit e BE-SHBA
Nis Vettingu, zbarkojnė nė Tiranė vėzhguesit e BE-SHBA
19 Shtator 2017 - 17:31
Aktualitet
OSHEE kryen punime, ish-Blloku dhe Presidenca nesėr pa energji
OSHEE kryen punime, ish-Blloku dhe Presidenca nesėr pa energji
Share
19 Shtator 2017 - 10:57
Aktualitet
Tiranė, tėrhoqi zvarrė tė miturin dhe u largua, arrestohet autori
Tiranė, tėrhoqi zvarrė tė miturin dhe u largua, arrestohet autori
18 Shtator 2017 - 11:03
Aktualitet
Tiranė, makina tėrheq zvarrė tė riun, ikėn me shpejtėsi/VIDEO
Tiranė, makina tėrheq zvarrė tė riun, ikėn me shpejtėsi/VIDEO
18 Shtator 2017 - 08:53
Ekonomi
Bum apartamentesh nė Tiranė frenohet rritja e ēmimit tė qirave
Bum apartamentesh nė Tiranė frenohet rritja e ēmimit tė qirave
15 Shtator 2017 - 20:01
Politike
Meta me shefat e NATO-s: Tė  aderojnė Kosova e Maqedonia
Meta me shefat e NATO-s: Tė  aderojnė Kosova e Maqedonia
Share
15 Shtator 2017 - 07:44
Aktualitet
Reportazh, ​11 dėshmi mbi fatin e banesave tė vjetra tė Tiranės
Reportazh, ​11 dėshmi mbi fatin e banesave tė vjetra tė Tiranės
Share
14 Shtator 2017 - 22:47
Aktualitet
“Shtigje Rinore”, mbledh nė Tiranė 40 tė rinj nga Ballkani Perėndimor
“Shtigje Rinore”, mbledh nė Tiranė 40 tė rinj nga Ballkani Perėndimor
Share
14 Shtator 2017 - 15:38
Aktualitet
Tiranė,falsifikonin dokumente, pranga 2 personave, njė nė kėrkim
Tiranė,falsifikonin dokumente, pranga 2 personave, njė nė kėrkim
Share
14 Shtator 2017 - 10:25
Aktualitet
Burg policit tė “Shqiponjave”, me kė bashkėpunoi
Burg policit tė “Shqiponjave”, me kė bashkėpunoi
13 Shtator 2017 - 16:59
Aktualitet
​Tirane, qėllohet me pistoletė 23-vjeēari, i shpėton atentatit
​Tirane, qėllohet me pistoletė 23-vjeēari, i shpėton atentatit
Share
12 Shtator 2017 - 11:03
Aktualitet
Korrupsion dhe fshehje pasurie, arrestohet agjenti nė Tiranė
Korrupsion dhe fshehje pasurie, arrestohet agjenti nė Tiranė
Share
11 Shtator 2017 - 22:25
Aktualitet
Tiranė, babė e bir plagosin me  thikė ēiftin e bashkėshortėve
Tiranė, babė e bir plagosin me  thikė ēiftin e bashkėshortėve
Share
10 Shtator 2017 - 17:47
Aktualitet
VD/Tiranė, qytetarėt injorojnė mbikalimet nė Unazėn e Re
VD/Tiranė, qytetarėt injorojnė mbikalimet nė Unazėn e Re
10 Shtator 2017 - 12:58
Aktualitet
​Ndėshkohen “tė fortėt” e Tiranės tė dehur dhe pa rrip nė timon/VD
​Ndėshkohen “tė fortėt” e Tiranės tė dehur dhe pa rrip nė timon/VD

Rezultate të tjera


Intervista
Historia e Griseldit, pėr njė ėndėrr duhet tė ngulmosh 4 herė
Hoxha: Vettingu “ok” ndëshkoni drejtorat mos i bëni amnisti
‘5 Pyetjet’ Paloka: SHBA-BE na kėrcėnuan qė tė hyjmė nė zgjedhje
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 24/09/2017, Viti VII - NR.226