Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 12:42 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tag: "tottenham"
13 Shkurt 2018 - 22:37
Sport
Champions,Juve hap fals kundėr Tottenham,City 'dėrrmon' Bazelin
Champions,Juve hap fals kundėr Tottenham,City 'dėrrmon' Bazelin
Share
13 Shkurt 2018 - 09:31
Sport
Juventus-Tottenham nis 1/8 e Champions, në fushë edhe City
Juventus-Tottenham nis 1/8 e Champions, në fushë edhe City
Share
28 Tetor 2017 - 17:35
Sport
Manchester United mposht 1-0 Tottenham,vendos Martial
Manchester United mposht 1-0 Tottenham,vendos Martial
Share
28 Tetor 2017 - 09:04
Sport
Fundjavë spektakolare nga Milan-Juve te United- Tottenham
Fundjavë spektakolare nga Milan-Juve te United- Tottenham
Share
07 Shtator 2017 - 16:17
Sport
​Stadiumi i Tottenham, i pari në botë me fushë të palosshme
​Stadiumi i Tottenham, i pari në botë me fushë të palosshme
Share
18 Maj 2017 - 23:39
Sport
Tottenham shkatërron Leicester 6-1 Kane ndëshkon 4 herë Schmeicheil
Tottenham shkatërron Leicester 6-1 Kane ndëshkon 4 herë Schmeicheil
Share
30 Prill 2017 - 22:02
Sport
/ Grushte dhe tymuese para ndeshjes Tottenham -Arsenal
/ Grushte dhe tymuese para ndeshjes Tottenham -Arsenal
Share
16 Shkurt 2017 - 23:19
Sport
Europa League, bie Tottenham fiton Fiorentina, Shakhtar e Lyon
Europa League, bie Tottenham fiton Fiorentina, Shakhtar e Lyon
Share
12 Shkurt 2017 - 09:28
Sport
Liverpool rikthehet tek fitorja mposht 2-0 Tottenham
Liverpool rikthehet tek fitorja mposht 2-0 Tottenham
Share
22 Janar 2017 - 11:29
Sport
Angli, humbet Liverpool, barazim nė Manchester City-Tottenham
Angli, humbet Liverpool, barazim nė Manchester City-Tottenham
Share
04 Janar 2017 - 22:51
Sport
​Chelsea mundet nga Tottenham pas 13 fitoreve radhazi
​Chelsea mundet nga Tottenham pas 13 fitoreve radhazi
Share
02 Janar 2017 - 18:50
Sport
​Barazon Liverpool, Chelsea ka shansin të arratiset
​Barazon Liverpool, Chelsea ka shansin të arratiset
Share
02 Tetor 2016 - 16:28
Sport
Video/Tottenham i shkakton humbjen e parë Manchester City
Video/Tottenham i shkakton humbjen e parë Manchester City
Share
17 Prill 2016 - 17:21
Sport
Premier, probleme për Leicester kalendari favorizon Tottenham
Premier, probleme për Leicester kalendari favorizon Tottenham
Share
10 Mars 2016 - 21:39
Sport
Dortmundi mund 3-0 Tottenham vetëm një hap larg çerekfinaleve
Dortmundi mund 3-0 Tottenham vetëm një hap larg çerekfinaleve
Share
15 Gusht 2015 - 20:20
Sport
Premier League, Tottenham ndalet surprizë, nesër dueli City-Chelsea
Premier League, Tottenham ndalet surprizë, nesër dueli City-Chelsea
Share
08 Gusht 2015 - 16:11
Sport
Nis Premier League, Manchester United i falet një autogoli me Tottenham
Nis Premier League, Manchester United i falet një autogoli me Tottenham
Share
01 Mars 2015 - 19:51
Sport
Chelsea e Mourinho fitojnë trofeun e parë përballë Tottenham Hotspur
Chelsea e Mourinho fitojnë trofeun e parë përballë Tottenham Hotspur
Share
30 Maj 2012 - 12:36
Sport
Van der Vaart mbulohet me miliona, për një skuadër më pranë gruas së tij
Van der Vaart mbulohet me miliona, për një skuadër më pranë gruas së tij
Share
14 Maj 2012 - 20:36
Sport
Redknapp: Tifoz me Bayern, në finalen e Champions League
Redknapp: Tifoz me Bayern, në finalen e Champions League
Share

Rezultate të tjera


Intervista
Maks Velo:Ja kurthi qė mund tė mė ēonte nė pushkatim
Studenti shqiptar nė Holandė, Leka: Pėrgjigjen e pranimit e mora nė Skype
Milo: Heqja e ligjit tė luftės nga Greqia s'i kthen pronat ēamėve
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 20/02/2018, VITI VIII- NR.40