Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 13:30 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Tag: "trafik droge"
21 Tetor 2017 - 13:58
Aktualitet
Mandatet,Balla:Precedentėt nga Basha te Meta,seancat pa media
Mandatet,Balla:Precedentėt nga Basha te Meta,seancat pa media
20 Tetor 2017 - 09:59
Politike
Xhafaj: Habilaj, nuk ka prova  bindėse kundėr Saimir Tahirit 
Xhafaj: Habilaj, nuk ka prova  bindėse kundėr Saimir Tahirit 
19 Tetor 2017 - 15:08
Aktualitet
Drogė e prostitucion, kapen 3 persona tė rrezikshėm nė Durrės
Drogė e prostitucion, kapen 3 persona tė rrezikshėm nė Durrės
Share
19 Tetor 2017 - 14:16
Aktualitet
Dënimet sipas Kodit Penal për 2 akuzat ndaj Tahirit
Dënimet sipas Kodit Penal për 2 akuzat ndaj Tahirit
19 Tetor 2017 - 13:32
Aktualitet
Hetimet me Italinė, Prokuroria kėrkon arrestimin e Tahirit
Hetimet me Italinė, Prokuroria kėrkon arrestimin e Tahirit
Prokuroria pėr Krimet e Rėnda i ka kėrkuar Kuvendit heqjen e imunitetit tė deputetit Saimir Tahiri, me qėllim arrestimin e tij pėr dy akuza, trafik droge dhe korrupsion pasiv tė zyrtarėve tė lartė shtetėrorė. Pritet autorizimi nga Kuvendi, pasi tė jetė mbledhur Kėshilli i Mandateve, pėr t'i hapur rrugė veprimeve tė mėtejshme tė Prokurorisė. 
18 Tetor 2017 - 12:48
Aktualitet
Trafiku i drogës, Prokuroria hetim pasuror Habilajve dhe të afërmve
Trafiku i drogës, Prokuroria hetim pasuror Habilajve dhe të afërmve
17 Tetor 2017 - 17:39
Aktualitet
Dosja e plotė, Florian Habilaj 'Mė thirri shefi i madh nė Tiranė'
Dosja e plotė, Florian Habilaj 'Mė thirri shefi i madh nė Tiranė'
17 Tetor 2017 - 13:39
Politike
PD s’i ndahet Tahirit, Noka: Ja ku duhet të ishe sot!
PD s’i ndahet Tahirit, Noka: Ja ku duhet të ishe sot!
17 Tetor 2017 - 09:58
Aktualitet
Trafiku i drogės Itali-Shqipėri mister katėr tė kėrkuarit e tjerė
Trafiku i drogės Itali-Shqipėri mister katėr tė kėrkuarit e tjerė
13 Tetor 2017 - 23:39
Aktualitet
FOTO/Ky ėshtė Laert Haxhiu  autori i masakrės nė Lushnje
FOTO/Ky ėshtė Laert Haxhiu  autori i masakrės nė Lushnje
03 Tetor 2017 - 09:38
Aktualitet
Tiranė, Ishte nė kėrkim ndėrkombėtar nga  Italia, arrestohet 47- vjeēari
Tiranė, Ishte nė kėrkim ndėrkombėtar nga  Italia, arrestohet 47- vjeēari
03 Tetor 2017 - 07:56
Aktualitet
Dosja “Hatia”, 15 episodet e trafikut drogės janė tė njėjta
Dosja “Hatia”, 15 episodet e trafikut drogės janė tė njėjta
20 Shtator 2017 - 15:05
Aktualitet
Vlorė, kamioni me drogė nė port policia jep emrat e trafikantėve 
Vlorė, kamioni me drogė nė port policia jep emrat e trafikantėve 
Share
20 Shtator 2017 - 10:57
Aktualitet
Fier, bllokohen nė det 1.2 ton drogė, emrat e 2 trafikantėve
Fier, bllokohen nė det 1.2 ton drogė, emrat e 2 trafikantėve
20 Shtator 2017 - 10:08
Aktualitet
Itali,shkatėrrohet banda e drogės  9 shqiptarė e 1 italian nė pranga
Itali,shkatėrrohet banda e drogės  9 shqiptarė e 1 italian nė pranga
19 Shtator 2017 - 09:20
Aktualitet
Janina, si tjetërsoi pasuritë tek çifti Leka me çmime fiktive
Janina, si tjetërsoi pasuritë tek çifti Leka me çmime fiktive
19 Shtator 2017 - 07:28
Aktualitet
Biznesmeni Janina lideri i grupit tė heroinės nė Spanjė
Biznesmeni Janina lideri i grupit tė heroinės nė Spanjė
17 Shtator 2017 - 07:38
Aktualitet
Ekskluzive/Janina ​7 muaj para sekuestros shiti kompaninė
Ekskluzive/Janina ​7 muaj para sekuestros shiti kompaninė
12 Shtator 2017 - 10:32
Aktualitet
Mediat britanike:Ēdo javė 50 shqiptarė tė arrestuar pėr trafik droge
Mediat britanike:Ēdo javė 50 shqiptarė tė arrestuar pėr trafik droge
Share
03 Shtator 2017 - 19:41
Aktualitet
Itali,pjesė e trafikut tė drogės, arrestohet shqiptari dhe e dashura
Itali,pjesė e trafikut tė drogės, arrestohet shqiptari dhe e dashura
Share

Rezultate të tjera


Intervista
Ish ushtarakët, çfarë do ndodhë me llogaritjen e pensioneve
Mirgeni, rockeri që beson tek  ​shijet muzikore të shqiptarëve
Gjinushi: I zhgėnjyer me Ramėn do mė ftojė kur t’i prishet makina
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 22/10/2017, Viti VII - NR.250