Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 12:09 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Tag: "trashegimtaret"
17 Tetor 2017 - 07:56
Sociale
460 trashėgimtarėt qė kanė gati lekėt e dėmshpėrblimit
460 trashėgimtarėt qė kanė gati lekėt e dėmshpėrblimit
13 Shtator 2017 - 08:02
Sociale
660 trashėgimtarėt qė duhet tė plotėsojnė dokumentat
660 trashėgimtarėt qė duhet tė plotėsojnė dokumentat
03 Maj 2017 - 07:15
Sociale
Tė pėrndjekurit,456 trashėgimtarėt qė duhet tė dorėzojnė dokumentet
Tė pėrndjekurit,456 trashėgimtarėt qė duhet tė dorėzojnė dokumentet
Share
19 Prill 2017 - 07:29
Aktualitet
Trashëgimtarët, Financat: Radha dhe mënyra si merret lekët
Trashëgimtarët, Financat: Radha dhe mënyra si merret lekët
Share
26 Mars 2017 - 07:37
Sociale
Ish tė pėrndjekurit, kur do tė nisė dėmshpėrblimi pėr trashėgimtarėt
Ish tė pėrndjekurit, kur do tė nisė dėmshpėrblimi pėr trashėgimtarėt
04 Shkurt 2017 - 08:16
Sociale
Ish tė pėrndjekurit do marrin deri nė kėstin e nėntė
Ish tė pėrndjekurit do marrin deri nė kėstin e nėntė
24 Janar 2017 - 07:06
Aktualitet
Ish-tė pėrndjekurit, gati kėsti i radhės pėr 450 trashėgimtarė
Ish-tė pėrndjekurit, gati kėsti i radhės pėr 450 trashėgimtarė
Share
11 Tetor 2016 - 07:36
Sociale
Trashgimtarėt dhe ata qė janė gjallė dy dokumentat qė duhet tė dorėzojnė
Trashgimtarėt dhe ata qė janė gjallė dy dokumentat qė duhet tė dorėzojnė
Share
26 Qershor 2016 - 07:23
Sociale
Ish tė pėrndjekurit, ja sa kėste do marrin trashėgimtarėt nė 2016-n
Ish tė pėrndjekurit, ja sa kėste do marrin trashėgimtarėt nė 2016-n
Share
07 Janar 2016 - 07:44
Aktualitet
Dėmshpėrblimet, emrat e 2,300 tė pėrndjekurve qė marrin paratė
Dėmshpėrblimet, emrat e 2,300 tė pėrndjekurve qė marrin paratė
Share
19 Dhjetor 2015 - 08:00
Sociale
Ish-tė pėrndjekurit, 3 mijė emrat qė do tė marrin kėstin e dytė / LISTA
Ish-tė pėrndjekurit, 3 mijė emrat qė do tė marrin kėstin e dytė / LISTA
Share

Rezultate të tjera


Intervista
Ish ushtarakët, çfarë do ndodhë me llogaritjen e pensioneve
Mirgeni, rockeri që beson tek  ​shijet muzikore të shqiptarëve
Gjinushi: I zhgėnjyer me Ramėn do mė ftojė kur t’i prishet makina
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 19/10/2017, Viti VII - NR.246