Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 11:09 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Tag: "tregu"
11 Tetor 2017 - 13:21
Sociale
Nis rehabilitimi i tregut tė fruta perimeve nė Njėsinė Nr. 5
Nis rehabilitimi i tregut tė fruta perimeve nė Njėsinė Nr. 5
Share
27 Shtator 2017 - 15:23
Aktualitet
​Elbasan, lirimi i trotuareve nga tregtarët,romët në protestë
​Elbasan, lirimi i trotuareve nga tregtarët,romët në protestë
Share
11 Shtator 2017 - 12:50
Sociale
Tregu ushqimor në Shkodër mes baltës dhe pluhurit, asnjë investim
Tregu ushqimor në Shkodër mes baltës dhe pluhurit, asnjë investim
18 Maj 2017 - 14:41
Sociale
Fier, mungesa e tregut po penalizon tregtarėt e qershive
Fier, mungesa e tregut po penalizon tregtarėt e qershive
Share
12 Maj 2017 - 09:33
Ekonomi
Tregu/Mbioferta e banesave ​në Tiranë ul çmimin,qiratë në rritje
Tregu/Mbioferta e banesave ​në Tiranë ul çmimin,qiratë në rritje
Share
03 Prill 2017 - 13:32
Sociale
Zhvendosja e tregut, shitėsit: S'ka vend as pėr nevojat personale
Zhvendosja e tregut, shitėsit: S'ka vend as pėr nevojat personale
Share
05 Mars 2017 - 16:22
Aktualitet
Qytetarėt: Faji i atyre qė blejnė nė rrugė, jo i tregtarėve qė shesin
Qytetarėt: Faji i atyre qė blejnė nė rrugė, jo i tregtarėve qė shesin
01 Mars 2017 - 12:37
Aktualitet
FOTO/Baltë e plehra, ja kushtet skandaloze të tregut te Spitali Nr.5
FOTO/Baltë e plehra, ja kushtet skandaloze të tregut te Spitali Nr.5
Share
01 Mars 2017 - 09:34
Sociale
Tiranė, prishet tregu te Spitali Nr.5 Bashkia: Ja zgjidhja pėr tregtarėt
Tiranė, prishet tregu te Spitali Nr.5 Bashkia: Ja zgjidhja pėr tregtarėt
14 Shkurt 2017 - 07:55
Ekonomi
Tregu/ Pas vendosjes së akcizës çmimi i gazit rritet 50 për qind
Tregu/ Pas vendosjes së akcizës çmimi i gazit rritet 50 për qind
28 Dhjetor 2016 - 11:10
Sociale
Tregu i ri i fruta-perimeve, Veliaj:  52 fermerė s'tregtojnė mė nė rrugė
Tregu i ri i fruta-perimeve, Veliaj:  52 fermerė s'tregtojnė mė nė rrugė
Share
20 Dhjetor 2016 - 11:03
Bota
Makthi në zemër të festës.Hapet një plagë e rizgjedhjen e Merkelit
Makthi në zemër të festës.Hapet një plagë e rizgjedhjen e Merkelit
Share
15 Dhjetor 2016 - 19:11
Sociale
Punėsimi i tė rinjve, Klosi: Tregu ka nevojė pėr profesionistė
Punėsimi i tė rinjve, Klosi: Tregu ka nevojė pėr profesionistė
Share
08 Dhjetor 2016 - 09:47
Aktualitet
FOTO/ Festat, Veliaj: Treg pėr shitjen e gjelave nė Baldushk 
FOTO/ Festat, Veliaj: Treg pėr shitjen e gjelave nė Baldushk 
Share
24 Tetor 2016 - 18:12
Sociale
Kukës,tregu agro-ushqimor,tregtarët: Menaxhim nga bashkia,duam kushte
Kukës,tregu agro-ushqimor,tregtarët: Menaxhim nga bashkia,duam kushte
Share
07 Prill 2016 - 19:57
Aktualitet
Panariti-Vlahutin: Të shtohen rrjetet tregtare të produkteve tona bujqësore
Panariti-Vlahutin: Të shtohen rrjetet tregtare të produkteve tona bujqësore
Share
05 Mars 2016 - 15:18
Sociale
Tregu i Milotit nė gjendje tė rėndė AKU: Duhet ndėrhyrje pėr kushtet
Tregu i Milotit nė gjendje tė rėndė AKU: Duhet ndėrhyrje pėr kushtet
Share
23 Shkurt 2016 - 18:41
Aktualitet
Kompania amerikane tėrheq nga tregu ēokollatat Snickers,Mars,Milky 
Kompania amerikane tėrheq nga tregu ēokollatat Snickers,Mars,Milky 
08 Shkurt 2016 - 10:22
Sociale
Rrėshen, falimentojnė tregtarėt, s’ka fuqi blerėse, mbyllen dhjetėra dyqane 
Rrėshen, falimentojnė tregtarėt, s’ka fuqi blerėse, mbyllen dhjetėra dyqane 
Share
05 Shkurt 2016 - 13:25
Sociale
Mungon tregu nė Fier, fermerėve u kalben qindra kilogram luleshtrydhe
Mungon tregu nė Fier, fermerėve u kalben qindra kilogram luleshtrydhe

Rezultate të tjera


Intervista
Ish ushtarakët, çfarë do ndodhë me llogaritjen e pensioneve
Mirgeni, rockeri që beson tek  ​shijet muzikore të shqiptarëve
Gjinushi: I zhgėnjyer me Ramėn do mė ftojė kur t’i prishet makina
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 19/10/2017, Viti VII - NR.246