Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 01:52 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tag: "tritol"
12 Mars 2018 - 11:22
Aktualitet
Shpėrthimi nė Tiranė, autori montonte bomba me celularė?
Shpėrthimi nė Tiranė, autori montonte bomba me celularė?
11 Mars 2018 - 22:52
Bota
Rusi, parandalohet sulmi terrorist, vriten autorët, u gjetën 3 kg tritol
Rusi, parandalohet sulmi terrorist, vriten autorët, u gjetën 3 kg tritol
04 Shkurt 2018 - 15:19
Aktualitet
Lezhë, arrestohen 4 persona për 131 kg drogë dhe kallëpe tritoli
Lezhë, arrestohen 4 persona për 131 kg drogë dhe kallëpe tritoli
Share
29 Janar 2018 - 14:45
Aktualitet
Fier, vendoset tritoli, 4 objekte do të shemben me shpërthim të kontrolluar
Fier, vendoset tritoli, 4 objekte do të shemben me shpërthim të kontrolluar
Share
27 Janar 2018 - 14:56
Aktualitet
Sekuestrohen 15 kallëpe tritoli në Sarandë,ishin fshehur në shkurre
Sekuestrohen 15 kallëpe tritoli në Sarandë,ishin fshehur në shkurre
Share
25 Janar 2018 - 15:31
Aktualitet
Shkodėr, sekuestrohen 15 kallėpe tritol arrestohet 36 vjeēari
Shkodėr, sekuestrohen 15 kallėpe tritol arrestohet 36 vjeēari
Share
24 Janar 2018 - 07:16
Aktualitet
Tritol 'Audi'-t nė mes tė Vlorės, i parkuar para banesės sė pronarit
Tritol 'Audi'-t nė mes tė Vlorės, i parkuar para banesės sė pronarit
Share
24 Janar 2018 - 00:59
Aktualitet
Tritol brenda banesės, 34 vjeēari u paralajmėrua pėr herė tė dytė
Tritol brenda banesės, 34 vjeēari u paralajmėrua pėr herė tė dytė
Share
15 Janar 2018 - 07:20
Aktualitet
Fushė Krujė, shpėrthim me eksploziv nė njė dyqan
Fushė Krujė, shpėrthim me eksploziv nė njė dyqan
Share
12 Janar 2018 - 09:11
Aktualitet
Tritol 'Audi'-t,tmerrohet pronari, ēfarė gjen nė oborrin e shtėpisė
Tritol 'Audi'-t,tmerrohet pronari, ēfarė gjen nė oborrin e shtėpisė
Share
10 Janar 2018 - 23:16
Aktualitet
Tritol varkės, zbardhet e kaluara e errėt e pronarit nga Pogradeci
Tritol varkės, zbardhet e kaluara e errėt e pronarit nga Pogradeci
08 Janar 2018 - 13:58
Aktualitet
Plumba e tritol,ngjarjet kriminale qė tronditėn Vlorėn gjatė 2017
Plumba e tritol,ngjarjet kriminale qė tronditėn Vlorėn gjatė 2017
Share
06 Janar 2018 - 12:31
Aktualitet
Tritol nė oborrin e banesės, mesazh dy vėllezėrve shkodranė?
Tritol nė oborrin e banesės, mesazh dy vėllezėrve shkodranė?
Share
23 Dhjetor 2017 - 10:11
Aktualitet
Breshėri plumbash nė Elbasan atentat Ēapjave, ja shėnjestra
Breshėri plumbash nė Elbasan atentat Ēapjave, ja shėnjestra
16 Dhjetor 2017 - 12:05
Aktualitet
Vlorė, tritol automjetit, pronari: 'S'kam konflikte'! Shoqėrohen 7
Vlorė, tritol automjetit, pronari: 'S'kam konflikte'! Shoqėrohen 7
Share
30 Nentor 2017 - 09:50
Aktualitet
Tiranė,atentat me tritol makinės sė biznesmenit tė inerteve/VD
Tiranė,atentat me tritol makinės sė biznesmenit tė inerteve/VD
27 Nentor 2017 - 10:27
Aktualitet
Vlorė, hidhet nė erė automjeti nė lėvizje, gjymtohet i riu/VIDEO
Vlorė, hidhet nė erė automjeti nė lėvizje, gjymtohet i riu/VIDEO
04 Nentor 2017 - 08:28
Aktualitet
Shpėrthim tritoli nė derėn e banesės sė kreut tė Bashkisė Mat
Shpėrthim tritoli nė derėn e banesės sė kreut tė Bashkisė Mat
Share
30 Tetor 2017 - 15:19
Aktualitet
Sarandė, kapen 6 kg tritol ishin fshehur mes shkėmbinjve
Sarandė, kapen 6 kg tritol ishin fshehur mes shkėmbinjve
Share
20 Tetor 2017 - 22:34
Aktualitet
Tiranė, kėrcėnohet avokatja, i lėnė njė letėr dhe tritol nė makinė
Tiranė, kėrcėnohet avokatja, i lėnė njė letėr dhe tritol nė makinė
Share

Rezultate të tjera


Intervista
Intervista/ Jeta e arrirė e njė gruaje pa mbėshtetjen e njė burri
Berisha do vriste Ramėn? Ndreu: Lajthitje, 21 janari do e pėrndjekė
Pengesë gjinia në shkencë? Rrëfim interesant i shkencëtares shqiptare  
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 16/03/2018, VITI VIII- NR.61