Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 09:56 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Tag: "trump"
23 Shtator 2017 - 09:09
Bota
Zgjedhjet nė Gjermani,Trump telefonon Merkel i uron suksese
Zgjedhjet nė Gjermani,Trump telefonon Merkel i uron suksese
Share
21 Shtator 2017 - 16:16
Bota
Presidenti i Serbisë, Vuçiç: Trump më pyeti nëse kam luajtur basketboll
Presidenti i Serbisë, Vuçiç: Trump më pyeti nëse kam luajtur basketboll
20 Shtator 2017 - 23:04
Politike
Rama foto me Trump, Paloka: Çka hequr Trump ti mbushë mendjen
Rama foto me Trump, Paloka: Çka hequr Trump ti mbushë mendjen
18 Shtator 2017 - 10:48
Kosova
Thaçi dhe zonja e parë nisen për SHBA, pritet takimi me Trump
Thaçi dhe zonja e parë nisen për SHBA, pritet takimi me Trump
18 Shtator 2017 - 07:38
Bota
'Bota e trazuar', krerėt botėrorė tė OKB-sė mblidhen nė New York 
'Bota e trazuar', krerėt botėrorė tė OKB-sė mblidhen nė New York 
Share
17 Shtator 2017 - 21:03
Bota
​Marrëveshja e Parisit, SHBA: S’kemi ndryshuar pozicion
​Marrëveshja e Parisit, SHBA: S’kemi ndryshuar pozicion
Share
17 Shtator 2017 - 19:57
Bota
Donald Trump ka njė pseudonim tė ri pėr Kim Jongun
Donald Trump ka njė pseudonim tė ri pėr Kim Jongun
Share
17 Shtator 2017 - 14:22
Bota
Uashington:Protestuesit pro dhe anti-Trump pėrfundojnė nė pėrqafim
Uashington:Protestuesit pro dhe anti-Trump pėrfundojnė nė pėrqafim
Share
16 Shtator 2017 - 20:14
Bota
VD/ ​SHBA,Trump vijon avazin shtyn nė anė tė skenės Melania
VD/ ​SHBA,Trump vijon avazin shtyn nė anė tė skenės Melania
11 Shtator 2017 - 09:43
Metronews
Njė post kyē nė Shtėpinė e Bardhė ėshtė bosh: "Kafsha e Parė"
Njė post kyē nė Shtėpinė e Bardhė ėshtė bosh: "Kafsha e Parė"
Share
11 Shtator 2017 - 08:45
Bota
Uragani ‘Irma’ humbet fuqinė nė Florida,Majemi 'nėn pushtetin' e ujit
Uragani ‘Irma’ humbet fuqinė nė Florida,Majemi 'nėn pushtetin' e ujit
Share
08 Shtator 2017 - 09:42
Bota
Trump siguron “Ëndërrimtarët”: S’ka deportim për 6 muaj
Trump siguron “Ëndërrimtarët”: S’ka deportim për 6 muaj
07 Shtator 2017 - 20:05
Bota
​Uragani Irma,Trump: I shqetėsuar stuhi e pa parė ndonjėherė
​Uragani Irma,Trump: I shqetėsuar stuhi e pa parė ndonjėherė
Share
05 Shtator 2017 - 10:29
Bota
Të rinjtë emigrantë,Trump:Jo më mbrojtje për ‘ëndërrimtarët’
Të rinjtë emigrantë,Trump:Jo më mbrojtje për ‘ëndërrimtarët’
03 Shtator 2017 - 20:48
Bota
Trump s’pėrjashton mundėsinė e pėrgjigjes ndaj sulmit tė Phenianit
Trump s’pėrjashton mundėsinė e pėrgjigjes ndaj sulmit tė Phenianit
03 Shtator 2017 - 14:21
Bota
Testi nuklear i Koresė sė Veriut Trump:Veprime armiqėsore
Testi nuklear i Koresė sė Veriut Trump:Veprime armiqėsore
02 Shtator 2017 - 10:56
Bota
Sanksionet ‘diplomatike’tė SHBA, Lavrov:Do pėrgjigjemi ashpėrsisht
Sanksionet ‘diplomatike’tė SHBA, Lavrov:Do pėrgjigjemi ashpėrsisht
Share
30 Gusht 2017 - 20:27
Bota
Muri do ndalojë drogën? DEA nxjerr bllof presidentin Trump
Muri do ndalojë drogën? DEA nxjerr bllof presidentin Trump
Share
30 Gusht 2017 - 02:31
Metronews
Tjetėr gafė e Trump mė gazetaret, homologu finlandez e korigjon /VD  
Tjetėr gafė e Trump mė gazetaret, homologu finlandez e korigjon /VD  
Share
29 Gusht 2017 - 23:16
Bota
SHBA, presidenti Trump në Houston: Ju nuk jeni vetëm
SHBA, presidenti Trump në Houston: Ju nuk jeni vetëm
Share

Rezultate të tjera


Intervista
Historia e Griseldit, pėr njė ėndėrr duhet tė ngulmosh 4 herė
Hoxha: Vettingu “ok” ndëshkoni drejtorat mos i bëni amnisti
‘5 Pyetjet’ Paloka: SHBA-BE na kėrcėnuan qė tė hyjmė nė zgjedhje
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 24/09/2017, Viti VII - NR.226