Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 12:18 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Tag: "truri"
04 Tetor 2017 - 02:09
Metronews
20 ilaçet që dëmtojnë fort trurin dhe kujtesën e njeriut
20 ilaçet që dëmtojnë fort trurin dhe kujtesën e njeriut
Share
19 Gusht 2017 - 05:49
Shendetesi
Ilaē natyral, rozmarina dhe kujdesi i saj pėr trurin, mos e humbisni
Ilaē natyral, rozmarina dhe kujdesi i saj pėr trurin, mos e humbisni
06 Janar 2017 - 10:52
Shendetesi
​Smogu dëmton trurin, rrezikon kush banon pranë rrugëve
​Smogu dëmton trurin, rrezikon kush banon pranë rrugëve
Share
24 Nentor 2016 - 18:12
Shendetesi
Studimi, ja 6 ushqimet tė cilat rrisin aftėsinė e trurit
Studimi, ja 6 ushqimet tė cilat rrisin aftėsinė e trurit
Share
03 Shkurt 2016 - 12:48
Metronews
Shpikja mė e re qė lexon mendimet
Shpikja mė e re qė lexon mendimet
25 Korrik 2015 - 14:41
Shendetesi
Ja ēfarė sjell mosfunksionimi  i pjesės sė pėrparme tė trurit
Ja ēfarė sjell mosfunksionimi  i pjesės sė pėrparme tė trurit
Share
30 Prill 2015 - 13:30
Metronews
Studimi/Kokaina ndryshon anatominë e trurit, rrit stresin
Studimi/Kokaina ndryshon anatominë e trurit, rrit stresin
10 Qershor 2014 - 21:39
Metronews
Teknologjia që fotografon trurin, pamje mahnitëse
Teknologjia që fotografon trurin, pamje mahnitëse
Share
08 Qershor 2014 - 15:50
Metronews
Loja Tetris përmirëson trurin, feston 30 vjetorin
Loja Tetris përmirëson trurin, feston 30 vjetorin
Share
09 Prill 2014 - 11:57
Shendetesi
5 ushqimet për shëndetin e trurit
5 ushqimet për shëndetin e trurit
Share
24 Shkurt 2014 - 13:46
Metronews
Zbulohet “zona sociale” e trurit
Zbulohet “zona sociale” e trurit
Share
22 Janar 2014 - 19:13
Shendetesi
Me kalimin e moshës truri i njeriut bëhet i ngadaltë
Me kalimin e moshës truri i njeriut bëhet i ngadaltë
Share
04 Dhjetor 2013 - 11:12
Metronews
Truri i femrave dhe meshkujve ndryshon, ja cilat janë diferencat
Truri i femrave dhe meshkujve ndryshon, ja cilat janë diferencat
Share
19 Nentor 2013 - 10:25
Shendetesi
Karbohidratet kalbin trurin
Karbohidratet kalbin trurin
18 Tetor 2013 - 15:56
Metronews
Studimi, gjumi ‘pastron’ trurin duke shmangur problemet mendore
Studimi, gjumi ‘pastron’ trurin duke shmangur problemet mendore
Share
30 Shtator 2013 - 12:37
Shendetesi
Omega 3 forcon trurin, studimi përjashton gratë 65- 80 vjeç 
Omega 3 forcon trurin, studimi përjashton gratë 65- 80 vjeç 
Share
17 Shtator 2013 - 13:07
Shendetesi
Ja burimi i imagjinatës
Ja burimi i imagjinatës
Share
06 Shtator 2013 - 04:35
Shendetesi
Tė dhėna tė ēuditshme mbi trupin e njeriut
Tė dhėna tė ēuditshme mbi trupin e njeriut
Share
31 Gusht 2013 - 13:36
Metronews
Truri ynë i mbijeton vdekjes
Truri ynë i mbijeton vdekjes
18 Gusht 2013 - 19:18
Shendetesi
Çokollata ndihmon të menduarit dhe lufton humbjen e kujtesës
Çokollata ndihmon të menduarit dhe lufton humbjen e kujtesës
Share

Rezultate të tjera


Intervista
Ish ushtarakët, çfarë do ndodhë me llogaritjen e pensioneve
Mirgeni, rockeri që beson tek  ​shijet muzikore të shqiptarëve
Gjinushi: I zhgėnjyer me Ramėn do mė ftojė kur t’i prishet makina
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 19/10/2017, Viti VII - NR.246