Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 22:52 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Tag: "vdes pushuesi"
04 Gusht 2016 - 09:02
Aktualitet
Superbiznesmeni i arrestuar pėr vrasjen e turistit nė Himarė
Superbiznesmeni i arrestuar pėr vrasjen e turistit nė Himarė
Njė ditė pas goditjes pėr vdekje me nje skaf tė njė turisti rus nė deti e Livadhit, nė Himarė, policia ka arrestuar njė 44-vjeēar nga Elbasani. Ai ėshtė biznesmeni Fatmir Kuēi, pronar i njė kompanie tė fuqishme ndėrtimit, "Victoria Invest" e cila ka shtrirė aktivitetin e saj nė tre shtete, Shqipėri, Kosovė, Maqedoni. Fatmir Kuēi njihet dhe pėr lidhjet e tij me Partinė Demokratike dhe kryetarin e saj, Lulzim Basha, teksa figuron tė jetė sponsor i partisė opozitare.    
03 Gusht 2016 - 13:21
Aktualitet
Horror nė Himarė, skafi i pret gjymtyrėt, vdes pushuesi rus
Horror nė Himarė, skafi i pret gjymtyrėt, vdes pushuesi rus

Rezultate të tjera


Intervista
Mirgeni, rockeri që beson tek  ​shijet muzikore të shqiptarëve
Gjinushi: I zhgėnjyer me Ramėn do mė ftojė kur t’i prishet makina
Deputetja 23 vjeēare Floida Kėrpaēi:S'​pres asgjė nga kjo qeveri
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 18/10/2017, Viti VII - NR.245