Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 16:50 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tag: "vettingu"
18 Shkurt 2018 - 12:13
Aktualitet
Dokumente nga dosja e Vetingut prokurorė e gjyqtarė do paguajnė
Dokumente nga dosja e Vetingut prokurorė e gjyqtarė do paguajnė
Share
15 Shkurt 2018 - 17:52
Politike
Kuvend, miratohet Vettingu nė polici, LSI pėrēahet pėr Energjinė
Kuvend, miratohet Vettingu nė polici, LSI pėrēahet pėr Energjinė
15 Shkurt 2018 - 08:08
Politike
Kurthi i dorėheqjes,kush shpėton nga Vetingu bie nė duart e SPAK
Kurthi i dorėheqjes,kush shpėton nga Vetingu bie nė duart e SPAK
14 Shkurt 2018 - 13:26
Aktualitet
A do i shpėtojė Llalla Vetingut? Pėrgjigjet KPK pėr Report Tv
A do i shpėtojė Llalla Vetingut? Pėrgjigjet KPK pėr Report Tv
14 Shkurt 2018 - 11:10
Politike
Tahiri,deputeti i CDU:Jo mbrojtje politike, para ligjit tė barabartė 
Tahiri,deputeti i CDU:Jo mbrojtje politike, para ligjit tė barabartė 
14 Shkurt 2018 - 07:44
Politike
Amnistia nga Vetingu pas dorëheqjes, politika: E ligjshme
Amnistia nga Vetingu pas dorëheqjes, politika: E ligjshme
Share
13 Shkurt 2018 - 15:17
Politike
Vettingu, po ti do dorėhiqesh?
Vettingu, po ti do dorėhiqesh?
12 Shkurt 2018 - 17:37
Politike
Vakanca në GJK/ Nis procedura, kandidatët pa Vetting
Vakanca në GJK/ Nis procedura, kandidatët pa Vetting
Share
10 Shkurt 2018 - 20:04
Analiza
Vettingu po funksionon… qoftë dhe si frikë!
Vettingu po funksionon… qoftë dhe si frikë!
Share
10 Shkurt 2018 - 16:43
Aktualitet
Llalla largohet nga drejtėsia pėr tė shmangur Vetingun
Llalla largohet nga drejtėsia pėr tė shmangur Vetingun
09 Shkurt 2018 - 10:59
Politike
Vettingu nė Polici, Vlahutin 1 orė takim kokė mė kokė me Xhafėn
Vettingu nė Polici, Vlahutin 1 orė takim kokė mė kokė me Xhafėn
07 Shkurt 2018 - 14:34
Aktualitet
Qeveria miraton ligjin e Vettingut  nė Polici, nė sitė 13 mijė punonjės
Qeveria miraton ligjin e Vettingut  nė Polici, nė sitė 13 mijė punonjės
17 Janar 2018 - 11:13
Aktualitet
Vettingu,prokurori amerikan:Tė korruptuarve fshesė brenda vitit
Vettingu,prokurori amerikan:Tė korruptuarve fshesė brenda vitit
16 Janar 2018 - 13:10
Aktualitet
Kush janë 36 gjyqtarë e prokurorë që do kalojnë në sitën e Vetting-ut
Kush janë 36 gjyqtarë e prokurorë që do kalojnë në sitën e Vetting-ut
14 Janar 2018 - 15:28
Politike
Ministrja Gjonaj: Vettingu, kusht për hapjen e negociatave me BE
Ministrja Gjonaj: Vettingu, kusht për hapjen e negociatave me BE
13 Janar 2018 - 08:12
Aktualitet
Drejtėsia/Zbardhet misteri, ja sa paguhen njerėzit e Vetingut
Drejtėsia/Zbardhet misteri, ja sa paguhen njerėzit e Vetingut
12 Janar 2018 - 14:05
Aktualitet
Kandidatėt pėr KLP, ONM dorėzon rekomandimet
Kandidatėt pėr KLP, ONM dorėzon rekomandimet
Share
09 Janar 2018 - 20:26
Aktualitet
Vettingu, KPK: 334 ankesa nga qytetarët për vendime gjyqësore
Vettingu, KPK: 334 ankesa nga qytetarët për vendime gjyqësore
09 Janar 2018 - 15:02
Aktualitet
Ekskluzive/ Vetingu nė polici Report TV zbardh 2 formularėt
Ekskluzive/ Vetingu nė polici Report TV zbardh 2 formularėt
09 Janar 2018 - 14:02
Aktualitet
Vetingu/Projektligji, ja kur njė efektiv pėrjashtohet nga policia   
Vetingu/Projektligji, ja kur njė efektiv pėrjashtohet nga policia  

Rezultate të tjera


Intervista
Maks Velo:Ja kurthi qė mund tė mė ēonte nė pushkatim
Studenti shqiptar nė Holandė, Leka: Pėrgjigjen e pranimit e mora nė Skype
Milo: Heqja e ligjit tė luftės nga Greqia s'i kthen pronat ēamėve
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 17/02/2018, VITI VIII- NR.38