Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 22:03 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tag: "viti i ri"
03 Janar 2018 - 10:11
VIP & SPEKTAKEL
Vit tragjik për Kim Kardashian, çfarë i ndodhi vogëlushit të saj
Vit tragjik për Kim Kardashian, çfarë i ndodhi vogëlushit të saj
Share
02 Janar 2018 - 16:58
Speciale
Reportazh, Tirana pas festave Viti i Ri i gjen kafenetė plot
Reportazh, Tirana pas festave Viti i Ri i gjen kafenetė plot
01 Janar 2018 - 20:50
Bota
Tė zhveshur e tė dehur, festa e shfrenuar e tė rinjve britanik
Tė zhveshur e tė dehur, festa e shfrenuar e tė rinjve britanik
01 Janar 2018 - 18:17
Aktualitet
Goxhaj: Hedhja e fishekzjarreve tė mos u lihet nė dorė qytetarėve
Goxhaj: Hedhja e fishekzjarreve tė mos u lihet nė dorė qytetarėve
01 Janar 2018 - 17:51
Speciale
Report Tv pranė zjarrfikėsve nė natėn e ndėrrimit tė viteve 
Report Tv pranė zjarrfikėsve nė natėn e ndėrrimit tė viteve 
Share
01 Janar 2018 - 17:50
Kulture
Njė e treta e botės nuk e festojnė Vitin e Ri, ja arsyet e ēuditshme 
Njė e treta e botės nuk e festojnė Vitin e Ri, ja arsyet e ēuditshme 
Share
01 Janar 2018 - 16:27
Aktualitet
Tirana festimet mė spektakolare nė rajon, magji nė qiell/VIDEO
Tirana festimet mė spektakolare nė rajon, magji nė qiell/VIDEO
31 Dhjetor 2017 - 23:51
Aktualitet
Shqipėria feston ndėrrimin e viteve, vjen 2018-a/VIDEO
Shqipėria feston ndėrrimin e viteve, vjen 2018-a/VIDEO
31 Dhjetor 2017 - 22:51
Lajme tė mira
Ja si e festojnë shqiptarët Vitin e Ri tradita dhe ushqimet e preferuara
Ja si e festojnë shqiptarët Vitin e Ri tradita dhe ushqimet e preferuara
31 Dhjetor 2017 - 21:56
Kosova
Urimi i Haradinaj bashkë me familje për Vitin e Ri
Urimi i Haradinaj bashkë me familje për Vitin e Ri
Share
31 Dhjetor 2017 - 20:24
Aktualitet
Tirana pret Vitin e Ri nė sheshin 'Skėnderbej' Veliaj fton qytetarėt
Tirana pret Vitin e Ri nė sheshin 'Skėnderbej' Veliaj fton qytetarėt
31 Dhjetor 2017 - 19:18
Aktualitet
FOTO/Meta nė QSUT, u uron Vitin e Ri fėmijėve tė sėmurė
FOTO/Meta nė QSUT, u uron Vitin e Ri fėmijėve tė sėmurė
31 Dhjetor 2017 - 17:02
Bota
VIDEO/Edhe Koreja e Veriut feston ndėrrimin e viteve
VIDEO/Edhe Koreja e Veriut feston ndėrrimin e viteve
Share
31 Dhjetor 2017 - 15:48
Analiza
Ilir Yzeiri: Kartolina e humbur e fundvitit
Ilir Yzeiri: Kartolina e humbur e fundvitit
31 Dhjetor 2017 - 12:28
Aktualitet
Basha uron 2018:Qoftë vit i mbarë për ëndrrat dhe shpresat tuaja/VD
Basha uron 2018:Qoftë vit i mbarë për ëndrrat dhe shpresat tuaja/VD
31 Dhjetor 2017 - 12:16
Aktualitet
Urimi ndryshe i Kryemadhit, ja çfarë iu kërkon qytetarëve për 2018
Urimi ndryshe i Kryemadhit, ja çfarë iu kërkon qytetarëve për 2018
31 Dhjetor 2017 - 12:02
Bota
2018 mbėrrin nė njė pjesė globit spektakėl fishekzjarresh/VIDEO
2018 mbėrrin nė njė pjesė globit spektakėl fishekzjarresh/VIDEO
Share
31 Dhjetor 2017 - 11:20
Aktualitet
Viti i Ri mban 'zgjuar' Tiranën,ja këngëtarët që do performojnë sot
Viti i Ri mban 'zgjuar' Tiranën,ja këngëtarët që do performojnë sot
Share
31 Dhjetor 2017 - 08:53
Bota
Vendet qė festojnė tė parėt 2018, ndizen fishekzjarret e para
Vendet qė festojnė tė parėt 2018, ndizen fishekzjarret e para
Share
30 Dhjetor 2017 - 20:14
Sociale
Shqiptarėt presin Vitin e Ri jashtė  shtėpisė,ja ēmimet e restoranteve
Shqiptarėt presin Vitin e Ri jashtė  shtėpisė,ja ēmimet e restoranteve

Rezultate të tjera


Intervista
Albano nė Repolitix: Presioni i  Sigurimit nė koncertin e 1989-ės
Shqiptarja nė Fast&Furious: Me pagėn e 1 muaji jetova pėr 1 vit
Lufta ndaj korrupsionit, Cantone: Ndėrhyni nė administratė/ VD
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 20/01/2018, VITI VIII- NR.14