Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 21:35 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tag: "viza"
11 Janar 2018 - 16:14
Lajme tė mira
Ambasada e SHBA: Procedura si të aplikoni për vizë turistike
Ambasada e SHBA: Procedura si të aplikoni për vizë turistike
08 Janar 2018 - 20:24
Kosova
Ambasada e SHBA i refuzon vizėn kryeministrit Haradinaj
Ambasada e SHBA i refuzon vizėn kryeministrit Haradinaj
21 Dhjetor 2017 - 15:31
Aktualitet
Paralajmërimi i Ambasadës Amerikane për vizat turistike
Paralajmërimi i Ambasadës Amerikane për vizat turistike
Share
12 Nentor 2017 - 10:23
Aktualitet
Viza kanadeze si muzikantė, si  mashtronte xhaxhai i kėngėtares
Viza kanadeze si muzikantė, si  mashtronte xhaxhai i kėngėtares
07 Nentor 2017 - 03:33
Bota
Turqi, ambasada e SHBA rifillon lëshimin e pjesshëm të vizave
Turqi, ambasada e SHBA rifillon lëshimin e pjesshëm të vizave
Share
06 Nentor 2017 - 22:43
Aktualitet
Hiqen vizat me Tunizinë,mund të udhëtoni me pasaportë diplomatike
Hiqen vizat me Tunizinë,mund të udhëtoni me pasaportë diplomatike
27 Tetor 2017 - 16:32
Bota
Shengen, Avramopoulos mbron masat e reja pėr lėvizjen e lirė
Shengen, Avramopoulos mbron masat e reja pėr lėvizjen e lirė
03 Tetor 2017 - 15:53
Kosova
Kosovë, Milaim Zeka përfshihet në një skandal tjetër
Kosovë, Milaim Zeka përfshihet në një skandal tjetër
25 Shtator 2017 - 19:16
Sociale
Ambasada Amerikane:Si mund tė merrni vizė pėr punėsim nė SHBA
Ambasada Amerikane:Si mund tė merrni vizė pėr punėsim nė SHBA
Share
27 Prill 2017 - 15:58
Aktualitet
Ambasada: Kujdes nga mashtrimet s’do mund tė udhėtoni mė nė SHBA
Ambasada: Kujdes nga mashtrimet s’do mund tė udhėtoni mė nė SHBA
03 Shkurt 2017 - 15:33
Aktualitet
Nuk ka revokim vize pėr kryegjyqtarin Bashkim Dedja
Nuk ka revokim vize pėr kryegjyqtarin Bashkim Dedja
14 Nentor 2016 - 11:04
Kosova
S’ka viza as nė 2017-ėn pėr Kosovėn, po kush ėshtė fajtori?
S’ka viza as nė 2017-ėn pėr Kosovėn, po kush ėshtė fajtori?
12 Shtator 2016 - 13:24
Bota
Brexit, turistėt britanikė 50 £ vizė pėr tė udhėtuar nė Europė
Brexit, turistėt britanikė 50 £ vizė pėr tė udhėtuar nė Europė
Share
07 Korrik 2016 - 10:15
Kosova
Vizat,Komisioni parlamentit europian miraton propozimin për Kosovën
Vizat,Komisioni parlamentit europian miraton propozimin për Kosovën
Share
26 Prill 2016 - 12:06
Aktualitet
Mashtroi pėr viza 30 persona dhe iu mori 5 mnl €,nė kėrkim Lule Makashi
Mashtroi pėr viza 30 persona dhe iu mori 5 mnl €,nė kėrkim Lule Makashi
03 Mars 2016 - 14:40
Aktualitet
Zaganjori: E drejtë që gjyqtarëve të korruptuar SHBA të mos i japë vizë
Zaganjori: E drejtë që gjyqtarëve të korruptuar SHBA të mos i japë vizë
12 Shkurt 2016 - 09:11
Aktualitet
Falsifikonin viza e pasaporta daneze pėrgjimet qė zbuluan grupin kriminal
Falsifikonin viza e pasaporta daneze pėrgjimet qė zbuluan grupin kriminal
Share
02 Shkurt 2016 - 09:00
Aktualitet
"Dosja 2" nė Prokurori, ish-ministri Ksera nėn hetim pėr vizat me SHBA
"Dosja 2" nė Prokurori, ish-ministri Ksera nėn hetim pėr vizat me SHBA
26 Janar 2016 - 14:00
Aktualitet
"Edhe nëse pezullohet Shengen-i shqiptarët do lëvizin lirshëm në BE"
"Edhe nëse pezullohet Shengen-i shqiptarët do lëvizin lirshëm në BE"
27 Shtator 2015 - 18:01
Vip
Chris Brown e ndjekin fantazmat e së shkuarës, ja pse i refuzohet viza
Chris Brown e ndjekin fantazmat e së shkuarës, ja pse i refuzohet viza
Share

Rezultate të tjera


Intervista
Albano nė Repolitix: Presioni i  Sigurimit nė koncertin e 1989-ės
Shqiptarja nė Fast&Furious: Me pagėn e 1 muaji jetova pėr 1 vit
Lufta ndaj korrupsionit, Cantone: Ndėrhyni nė administratė/ VD
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 20/01/2018, VITI VIII- NR.14