Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 08:12 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Tag: "vrasje"
15 Shtator 2017 - 17:55
Aktualitet
​Shqiptari trondit Italinė, vret me thikėn e kuzhinės ish-gruan
​Shqiptari trondit Italinė, vret me thikėn e kuzhinės ish-gruan
13 Shtator 2017 - 19:48
Politike
Kishte tė dashur shqiptar, babai grek vret me thikė vajzėn/FOTO
Kishte tė dashur shqiptar, babai grek vret me thikė vajzėn/FOTO
13 Shtator 2017 - 17:37
Aktualitet
Itali, vrau 26-vjeçarin shqiptar  italiani sërish para trupit gjykues
Itali, vrau 26-vjeçarin shqiptar  italiani sërish para trupit gjykues
Share
05 Shtator 2017 - 21:13
Aktualitet
​Dervishi: Sqarim pėr “6 mijė trupat” e vrarė nga komunistėt
​Dervishi: Sqarim pėr “6 mijė trupat” e vrarė nga komunistėt
31 Gusht 2017 - 14:11
Aktualitet
Vritet gjyqtarja nė Tiranė, qėllohet me armė nga ish-burri           
Vritet gjyqtarja nė Tiranė, qėllohet me armė nga ish-burri          
Pas dy vitesh dhunė e terror ēdo ditė dhe e braktisur nga shteti, gjyqtarja Fildeze Hafizi ėshtė vrarė nga ish-bashkėshorti i saj Fadil Kasemi. Ngjarja ka ndodhur mesditėn e sotme nė zonėn e Xhamllikut nė Tiranė. Kasemi kishte 8 muaj qė kishte dalė nga burgu, pasi nė 2015 kishte bėrė tentativėn e parė pėr vrasjen e ish-gruas. Pas daljes nga burgu, Kasemi kishte planifikuar vrasjen e ish-gruas, qė sipas tij nuk e lejonte qė tė takonte fėmijėt pas divorcit. Gjyqtarja kishte kėrkuar urdhėr mbrojtje, ndėrsa pėr ata qė ndodhi sot kishte paralajmėruar edhe ambasadorin e SHBA nė Tiranė pėrmes njė letre ku i kerkonte ndihmė.  . 
20 Gusht 2017 - 11:37
Aktualitet
Krim nė familje nė Kamėz, burri vret gruan dhe veten me armė
Krim nė familje nė Kamėz, burri vret gruan dhe veten me armė
20 Gusht 2017 - 07:13
Aktualitet
Saga e hakmarrjes nė Ksamil, djali nė burg, vritet 50-vjeēari para banesės
Saga e hakmarrjes nė Ksamil, djali nė burg, vritet 50-vjeēari para banesės
08 Gusht 2017 - 19:36
Sport
Video/ Filmohet vdekja tragjike e njė mundėsi tė ri nė Rusi
Video/ Filmohet vdekja tragjike e njė mundėsi tė ri nė Rusi
Share
01 Gusht 2017 - 01:38
Aktualitet
Tiranė, konflikt mes tė rinjve 22-vjeēari vritet pėr njė celular
Tiranė, konflikt mes tė rinjve 22-vjeēari vritet pėr njė celular
27 Korrik 2017 - 09:16
Aktualitet
Vrau babain polic, gjykata lė nė burg autorin Mirald Metallari
Vrau babain polic, gjykata lė nė burg autorin Mirald Metallari
Share
22 Korrik 2017 - 10:55
Aktualitet
Ekstradohet nė Shqipėri nga Britania e Madhe, vrasėsi i dyfishtė i 1997-sė
Ekstradohet nė Shqipėri nga Britania e Madhe, vrasėsi i dyfishtė i 1997-sė
20 Korrik 2017 - 12:54
Aktualitet
​Elbasan, arrestohet i dėnuari me 19.7 vite burg nė Itali
​Elbasan, arrestohet i dėnuari me 19.7 vite burg nė Itali
Share
14 Korrik 2017 - 02:58
Metronews
Ėshtė vetėm njė person nė botė qė mund tė vrasė dhe nuk do tė dėnohet
Ėshtė vetėm njė person nė botė qė mund tė vrasė dhe nuk do tė dėnohet
13 Korrik 2017 - 11:13
Aktualitet
E preu nė kėmbė me kosė, vdes 52-vjeēari nė Durrės, kapet autori
E preu nė kėmbė me kosė, vdes 52-vjeēari nė Durrės, kapet autori
Share
05 Korrik 2017 - 14:47
Aktualitet
Vetëvrasjet në Shqipëri tre herë më të larta se vrasjet
Vetëvrasjet në Shqipëri tre herë më të larta se vrasjet
04 Korrik 2017 - 09:41
Bota
Francë, arrestohet një 23-vjeçar, po komplotonte vrasjen e presidentit
Francë, arrestohet një 23-vjeçar, po komplotonte vrasjen e presidentit
Share
01 Korrik 2017 - 14:52
Aktualitet
​FOTO/Ky është mjeku që u vra për shtesën në banesë në Shkodër
​FOTO/Ky është mjeku që u vra për shtesën në banesë në Shkodër
Share
01 Korrik 2017 - 00:12
Aktualitet
Shkodėr, mjeku vritet nė sy tė djalit,shkak shtesa nė banesė
Shkodėr, mjeku vritet nė sy tė djalit,shkak shtesa nė banesė
29 Qershor 2017 - 08:39
Aktualitet
Tronditet Durrėsi, djali i dehur vret me ēifte nėnėn dhe babain
Tronditet Durrėsi, djali i dehur vret me ēifte nėnėn dhe babain
29 Qershor 2017 - 05:03
Metronews
​Aktori Jim Carrye telashe me drejtësinë, akuzohet për vrasje
​Aktori Jim Carrye telashe me drejtësinë, akuzohet për vrasje
Share

Rezultate të tjera


Intervista
Hoxha: Vettingu “ok” ndëshkoni drejtorat mos i bëni amnisti
‘5 Pyetjet’ Paloka: SHBA-BE na kėrcėnuan qė tė hyjmė nė zgjedhje
Vetting/Min.Drejtėsisė nė Report Tv: KLD tė vepronte mė shpejt
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 21/09/2017, Viti VII - NR.223