Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 08:24 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tag: "zogaj"
24 Shkurt 2013 - 04:40
Politike
Zogaj: Deti, një mundësi e re për një erë të re në ekonomi
Zogaj: Deti, një mundësi e re për një erë të re në ekonomi
Share
12 Janar 2013 - 08:40
Dossier
Zogaj: "Frangaj pėr Gani Bobin:  More k..., kush e ha kėtė sondazh”
Zogaj: "Frangaj pėr Gani Bobin: More k..., kush e ha kėtė sondazh”
11 Janar 2013 - 10:13
Dossier
Zogaj: Ē’mė thanė familjarėt  e tė vrarėve nė spitalin ushtarak
Zogaj: Ē’mė thanė familjarėt e tė vrarėve nė spitalin ushtarak
Share
10 Janar 2013 - 10:20
Dossier
Preē Zogaj: Tė pathėnat e demonstratės sė 21 janarit
Preē Zogaj: Tė pathėnat e demonstratės sė 21 janarit
Share
17 Gusht 2012 - 08:25
Analiza
Një fenomen intelektual në politikë
Një fenomen intelektual në politikë
15 Gusht 2012 - 15:55
Analiza
Zgjedhësit duhet ta dinë
Zgjedhësit duhet ta dinë
06 Gusht 2012 - 08:31
Analiza
Me kë matemi ne
Me kë matemi ne
26 Korrik 2012 - 15:03
Analiza
Nga De Rada te Ali Podrimja
Nga De Rada te Ali Podrimja
Share
18 Korrik 2012 - 20:14
Analiza
Heshtja propagandistike
Heshtja propagandistike
05 Korrik 2012 - 15:25
Analiza
Shqiponjat fluturojnë ulët
Shqiponjat fluturojnë ulët
19 Prill 2012 - 13:18
Analiza
Korrupsioni dhe transparenca
Korrupsioni dhe transparenca
Share

Rezultate të tjera


Intervista
Reforma nė Akademi, Gjinushi pėr Report Tv: Unė, rol katalizatori
Duma: PD po konsultohet pėr kandidatėt pėr kryebashkiakė
Gazidede, zbulohet lidhja sekrete me Sigurimin qė 1991
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 25/02/2018, VITI VIII- NR.45