Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 21:20 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tag: "zonja tefta"
03 Janar 2018 - 10:20
Style & Pune
Gazetarja Alma Janka nė Rreze Dielli: Kudo qė shkoj huazoj recetat e gatimit
Gazetarja Alma Janka nė Rreze Dielli: Kudo qė shkoj huazoj recetat e gatimit
Share
18 Dhjetor 2017 - 22:03
Kulture
Ditėlindja nė “Rreze Dielli”, stafi surprizon zonjėn Tefta pėr 70-vjetorin
Ditėlindja nė “Rreze Dielli”, stafi surprizon zonjėn Tefta pėr 70-vjetorin
Share
21 Tetor 2017 - 11:09
Lajme tė mira
Zonja Tefta e shkrimtarja Flutura Aēka,njė pjatė holandeze plot fantazi
Zonja Tefta e shkrimtarja Flutura Aēka,njė pjatė holandeze plot fantazi
Share
20 Tetor 2017 - 19:08
Lajme tė mira
Flutura ​Aēka sjell nė 'Rreze Dielli' shijen holandeze, cilat janė recetat?
Flutura ​Aēka sjell nė 'Rreze Dielli' shijen holandeze, cilat janė recetat?
Share
11 Tetor 2017 - 10:23
Lajme tė mira
Zonja Tefta dhe Brunilda Paskali na sollėn sot ‘aromė deti’
Zonja Tefta dhe Brunilda Paskali na sollėn sot ‘aromė deti’
Share
04 Tetor 2017 - 10:18
Lajme tė mira
​Ralf Gjoni nė krah tė Zonjės Tefta na zbulon njė recetė tė shijshme 
​Ralf Gjoni nė krah tė Zonjės Tefta na zbulon njė recetė tė shijshme 
Share
16 Shtator 2017 - 21:04
Media
Emisioni “Rreze Dielli” nė Report TV rinis sot rrugėtimin
Emisioni “Rreze Dielli” nė Report TV rinis sot rrugėtimin
01 Korrik 2017 - 16:47
Aktualitet
Rikthehet nė studio Zonja Tefta shije, estetikė dhe shėndet
Rikthehet nė studio Zonja Tefta shije, estetikė dhe shėndet
Share
21 Mars 2017 - 09:39
Lajme tė mira
Zonja Tefta në një rrëfim të sinqertë: Pjata që do haja çdo ditë
Zonja Tefta në një rrëfim të sinqertë: Pjata që do haja çdo ditë
Share
23 Nentor 2016 - 18:26
Speciale
Dita e Falenderimeve, zonja Tefta e Report Tv nė tryezėn amerikane
Dita e Falenderimeve, zonja Tefta e Report Tv nė tryezėn amerikane
Share
19 Maj 2016 - 16:27
Sociale
SHUM, Zonja Tefta merr ēmimin  e kulinarisė shqiptare pėr gatime
SHUM, Zonja Tefta merr ēmimin  e kulinarisė shqiptare pėr gatime
Share
25 Qershor 2015 - 13:33
Lajme tė mira
 “Superushqimet” nė “Rreze  Dielli” nga juristja Jonida Ēepani
 “Superushqimet” nė “Rreze  Dielli” nga juristja Jonida Ēepani
Share
12 Qershor 2015 - 13:03
Lajme tė mira
"Rreze Dielli"/ Ja si t`i gatuajmë   kërminjtë në kuzhinën tonë
"Rreze Dielli"/ Ja si t`i gatuajmë   kërminjtë në kuzhinën tonë
27 Mars 2015 - 12:32
Lajme tė mira
Ngjyrat e pranverës në pjatat e Chef Miklovani në "Rreze Dielli"
Ngjyrat e pranverës në pjatat e Chef Miklovani në "Rreze Dielli"
Share
06 Mars 2015 - 12:48
Lajme tė mira
Fantazia e Chef Marku sjell recetën e re në “Rreze Dielli”
Fantazia e Chef Marku sjell recetën e re në “Rreze Dielli”
Share
02 Mars 2015 - 15:12
Lajme tė mira
Dy receta nga Chef Sokoli, antari i jurisë së MasterChef
Dy receta nga Chef Sokoli, antari i jurisë së MasterChef
Share
20 Shkurt 2015 - 13:46
Lajme tė mira
Tre receta nga Ismet Shehu në “Rreze Dielli”
Tre receta nga Ismet Shehu në “Rreze Dielli”
Share
16 Janar 2015 - 13:13
Lajme tė mira
Gëzimi i MasterChef zbulon 2 receta sekrete në "Rreze Dielli"
Gëzimi i MasterChef zbulon 2 receta sekrete në "Rreze Dielli"
Share
26 Dhjetor 2014 - 11:27
Lajme tė mira
Kuzhina e festave në A1 Report sjell Ilirin e koktejleve me dy recetat e tij
Kuzhina e festave në A1 Report sjell Ilirin e koktejleve me dy recetat e tij
Share
14 Nentor 2014 - 12:44
Lajme tė mira
Këshilla dhe sekrete të gatimit në A1 Report, zbuloni 2 receta
Këshilla dhe sekrete të gatimit në A1 Report, zbuloni 2 receta
Share

Rezultate të tjera


Intervista
Albano nė Repolitix: Presioni i  Sigurimit nė koncertin e 1989-ės
Shqiptarja nė Fast&Furious: Me pagėn e 1 muaji jetova pėr 1 vit
Lufta ndaj korrupsionit, Cantone: Ndėrhyni nė administratė/ VD
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 20/01/2018, VITI VIII- NR.14