Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 20:14 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
18 Qershor 2017 - 09:08
Analiza-Kosove
Fokus/Haradinaj apo Albin Kurti  Kryeministër i ardhshëm i Kosovës?
Fokus/Haradinaj apo Albin Kurti  Kryeministër i ardhshëm i Kosovës?
13 Mars 2017 - 22:13
Analiza-Kosove
Pes probleme q duhen zgjidhur me urgjenc
Pes probleme q duhen zgjidhur me urgjenc
Share
19 Janar 2017 - 22:56
Analiza-Kosove
Der Standard: A e mbështet SHBA Kosovën? Rusia po zgjeron ndikimin
Der Standard: A e mbështet SHBA Kosovën? Rusia po zgjeron ndikimin
Share
24 Dhjetor 2016 - 21:35
Analiza-Kosove
Ekstremistët islamistë i japin edhe një goditje Kosovës
Ekstremistët islamistë i japin edhe një goditje Kosovës
13 Nentor 2016 - 22:23
Analiza-Kosove
Pse Serbia po i arreston  ​shqiptarët nga Kosova
Pse Serbia po i arreston  ​shqiptarët nga Kosova
Share
19 Shkurt 2016 - 18:39
Analiza-Kosove
Sot u ndjeve më shumë se i lumtur që...
Sot u ndjeve më shumë se i lumtur që...
Share
11 Janar 2016 - 09:54
Analiza-Kosove
Ju jeni problemi m i madh i Kosovs
Ju jeni problemi m i madh i Kosovs
07 Janar 2016 - 17:17
Analiza-Kosove
Nga “Kthimi” tek “Zajednica”
Nga “Kthimi” tek “Zajednica”
Share
06 Janar 2016 - 17:51
Analiza-Kosove
Fjalimi i ndaluar i Albin Kurtit! 
Fjalimi i ndaluar i Albin Kurtit! 
Share
09 Dhjetor 2015 - 22:13
Analiza-Kosove
Albinit
Albinit
Share
06 Dhjetor 2015 - 10:56
Analiza-Kosove
“Mos e shtini kokën si struci në zall”
“Mos e shtini kokën si struci në zall”
Share
01 Dhjetor 2015 - 12:06
Analiza-Kosove
“Politika sovranizuese e betejës opozitare”
“Politika sovranizuese e betejës opozitare”
Share
01 Dhjetor 2015 - 17:23
Analiza-Kosove
Jemi me Albinin
Jemi me Albinin
Share
03 Dhjetor 2015 - 13:02
Analiza-Kosove
Fjalimi i plotë në shqip i sekretarit amerikan John Kerry në Kosovë
Fjalimi i plotë në shqip i sekretarit amerikan John Kerry në Kosovë
Share
30 Nentor 2015 - 20:39
Analiza-Kosove
Ndihmojeni Kosovn t mos zhytetn terr
Ndihmojeni Kosovn t mos zhytetn terr
Share
30 Nentor 2015 - 16:44
Analiza-Kosove
Kundër nënshtrimit qeveritar ndaj Serbisë!
Kundër nënshtrimit qeveritar ndaj Serbisë!
Share
28 Korrik 2015 - 16:09
Analiza-Kosove
Qeveria e jo-Shqipërisë
Qeveria e jo-Shqipërisë
09 Qershor 2015 - 16:38
Analiza-Kosove
ISIS me plis
ISIS me plis
Share
12 Maj 2015 - 16:20
Analiza-Kosove
Kosova të marrë mësim nga Britania e Madhe
Kosova të marrë mësim nga Britania e Madhe
30 Prill 2015 - 15:40
Analiza-Kosove
Edhe shteti shkel punëtorët
Edhe shteti shkel punëtorët
11 Prill 2015 - 16:03
Analiza-Kosove
Kumbarët e haraçit
Kumbarët e haraçit
Share
06 Prill 2015 - 13:39
Analiza-Kosove
Boll u mburrën me rezultatet e huaja!
Boll u mburrën me rezultatet e huaja!
Share
25 Mars 2015 - 15:00
Analiza-Kosove
Mbledhje pa folklorizma
Mbledhje pa folklorizma
Share
17 Mars 2015 - 15:11
Analiza-Kosove
Kush e do dezintegrimin e Evropës?
Kush e do dezintegrimin e Evropës?
Share
10 Mars 2015 - 12:43
Analiza-Kosove
Ushqimi Tradicional
Ushqimi Tradicional
09 Mars 2015 - 15:04
Analiza-Kosove
Kthimi i vështirë i besimit
Kthimi i vështirë i besimit
Share
06 Mars 2015 - 13:45
Analiza-Kosove
Denigrimi i veteranëve
Denigrimi i veteranëve
Share
05 Mars 2015 - 15:20
Analiza-Kosove
Problemi është mungesa e zhvillimit, jo planifikimi familjar
Problemi është mungesa e zhvillimit, jo planifikimi familjar
Share
27 Shkurt 2015 - 16:04
Analiza-Kosove
Iluzionet e humbura dhe shteti i shpresës
Iluzionet e humbura dhe shteti i shpresës
Share
25 Shkurt 2015 - 15:47
Analiza-Kosove
Ne megjithatë do të fitojmë përsëri
Ne megjithatë do të fitojmë përsëri
Share
1   2   3   4
Intervista
Albano n Repolitix: Presioni i Sigurimit n koncertin e 1989-s
Shqiptarja n Fast&Furious: Me pagn e1 muajijetova pr 1 vit
Lufta ndaj korrupsionit,Cantone: Ndrhyni n administrat/ VD
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 20/01/2018, VITI VIII- NR.14
kosova-analiza