Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 23:51 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Kosova
05 Tetor 2017 - 21:26
​Itali, humbin kontrollin e makinës
vdesin dy të rinjtë kosovarë
Dy të rinj kosovarë kanë humbur jetën ditën e sotme në Itali nga një aksident rrugorë. Sipas medieve italiane dy të rinjtë 22-vjeçar, identiteti i të cilëve nuk bëhet i ditur, po udhëtonin në aksin rrugorë Siena-Bettolle, ndërsa bashkë me ta ishte edhe një 18 vjeçar i cili mbeti i plagosur, por jashtë rrezikut për jetën.

3 të rinjtë nga Kosova punonin në Itali si punëtor të thjeshtë, ndërsa thuhet se ka qenë dalja në rrugë e një kafshe që ka bërë që drejtuesi i makinës të humbë kontrollin dhe të përfundojë në anën tjetër të rrugës.

aksidenti itali

Redaksia Online
J.Sh Shqiptarja.com

0 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
avatar
Anonim
Edi Puntor te thjesht puninin se ktu ne itali ka edhe pun te pėrbėr
Rezultate tė tjera: 1
Intervista
Ish ushtarakët, çfarë do ndodhë me llogaritjen e pensioneve
Mirgeni, rockeri që beson tek  ​shijet muzikore të shqiptarëve
Gjinushi: I zhgėnjyer me Ramėn do mė ftojė kur t’i prishet makina
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 19/10/2017, Viti VII - NR.246