Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 20:03 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
22 Shtator 2017 - 14:30
Kosova
Vuçiç në OKB: Serbia nuk do ta njohë Kosovën
Vuçiç në OKB: Serbia nuk do ta njohë Kosovën
21 Shtator 2017 - 19:27
Kosova
Vulin:Lista Serbe nuk do të lejojë formimin e forcës së armatosur
Vulin:Lista Serbe nuk do të lejojë formimin e forcës së armatosur
Share
21 Shtator 2017 - 19:35
Kosova
Demarkacioni kusht për vizat? Haradinaj përplaset me Thaçin
Demarkacioni kusht për vizat? Haradinaj përplaset me Thaçin
Share
21 Shtator 2017 - 18:03
Kosova
Kosovë, i burgosuri djeg dhomën e  qelisë, rrezikojnë disa persona
Kosovë, i burgosuri djeg dhomën e  qelisë, rrezikojnë disa persona
Share
21 Shtator 2017 - 17:19
Kosova
​Nis fushata për zgjedhjet lokale Thaçi:Përkushtim për zgjedhje të lira
​Nis fushata për zgjedhjet lokale Thaçi:Përkushtim për zgjedhje të lira
Share
20 Shtator 2017 - 22:45
Kosova
Thaçi: Marrëveshja me Serbinë jetike, për vizat kusht është demarkacioni
Thaçi: Marrëveshja me Serbinë jetike, për vizat kusht është demarkacioni
Share
20 Shtator 2017 - 16:02
Kosova
Bisedimet, Mogherini takon  Thaçin e Vuçiçin në New York
Bisedimet, Mogherini takon  Thaçin e Vuçiçin në New York
Share
20 Shtator 2017 - 15:32
Kosova
Presidenti Thaçi takon Donald Trump:Na rikonfirmoi mbështetjen
Presidenti Thaçi takon Donald Trump:Na rikonfirmoi mbështetjen
20 Shtator 2017 - 14:28
Kosova
Ministri serb:Ja sesi të pengojmë anëtarësimin e Kosovës në Interpol
Ministri serb:Ja sesi të pengojmë anëtarësimin e Kosovës në Interpol
Share
20 Shtator 2017 - 04:54
Kosova
SHBA, Thai e Pacolli takim me Erdoganin, faleminderit pr suportin
SHBA, Thai e Pacolli takim me Erdoganin, faleminderit pr suportin
Share
19 Shtator 2017 - 22:12
Kosova
Ymeri:Qeveria Haradinaj e varur nga Beogradi, do ta ketë jetën e shkurtër
Ymeri:Qeveria Haradinaj e varur nga Beogradi, do ta ketë jetën e shkurtër
Share
18 Shtator 2017 - 22:56
Kosova
Hashim Thai takim pune me Presidentin e SHBA, Donald Trump
Hashim Thai takim pune me Presidentin e SHBA, Donald Trump
Share
18 Shtator 2017 - 20:28
Kosova
Shembull t mir n politik Haradinaj i krkon falje gazetarve
Shembull t mir n politik Haradinaj i krkon falje gazetarve
Share
18 Shtator 2017 - 18:24
Kosova
Kosovë-Serbi,McAllister:Normalizimi i marrëdhënieve s'arrihet me dhunë
Kosovë-Serbi,McAllister:Normalizimi i marrëdhënieve s'arrihet me dhunë
Share
18 Shtator 2017 - 10:48
Kosova
Thaçi dhe zonja e parë nisen për SHBA, pritet takimi me Trump
Thaçi dhe zonja e parë nisen për SHBA, pritet takimi me Trump
18 Shtator 2017 - 08:56
Kosova
Kryepeshkopi Irinej: T kthejm sam shum serb nKosov
Kryepeshkopi Irinej: T kthejm sam shum serb nKosov
17 Shtator 2017 - 22:55
Kosova
Pacolli n televizionin zviceran: Shqiptart kan br krime lufte
Pacolli n televizionin zviceran: Shqiptart kan br krime lufte
17 Shtator 2017 - 22:51
Kosova
​Dialogu me Kosovn, Serbia: Kisha t mos bj presion
​Dialogu me Kosovn, Serbia: Kisha t mos bj presion
Share
17 Shtator 2017 - 20:39
Kosova
​Vrasja e 16-vjearit n Kosov arrestohet i dyshuari dhe nj vajz
​Vrasja e 16-vjearit n Kosov arrestohet i dyshuari dhe nj vajz
Share
17 Shtator 2017 - 17:06
Kosova
Patriarku Irinej: Rusia t nandihmoj t mbajm Kosovn
Patriarku Irinej: Rusia t nandihmoj t mbajm Kosovn
17 Shtator 2017 - 09:54
Kosova
Ambasadori James Pardew:Rusia po  përpiqet të destabilizojë Ballkanin
Ambasadori James Pardew:Rusia po  përpiqet të destabilizojë Ballkanin
17 Shtator 2017 - 09:02
Kosova
Qeveria 'Haradinaj' nesër miraton programin 2017-2021
Qeveria 'Haradinaj' nesër miraton programin 2017-2021
Share
16 Shtator 2017 - 21:23
Kosova
A e humbi Kosova rastin pr liberalizimin e vizave?
A e humbi Kosova rastin pr liberalizimin e vizave?
16 Shtator 2017 - 18:34
Kosova
​Prishtinë, ekzekutohet me katër plumba i riu, motra mesazh prekës 
​Prishtinë, ekzekutohet me katër plumba i riu, motra mesazh prekës 
16 Shtator 2017 - 18:19
Kosova
Autostrada Nish-Prishtinë,Vuçiç: Urë komunikimi mes qytetarëve
Autostrada Nish-Prishtinë,Vuçiç: Urë komunikimi mes qytetarëve
Share
16 Shtator 2017 - 18:00
Kosova
Kosov, Haradinaj:T afatizohete ristrukturohet dialogu me Serbin
Kosov, Haradinaj:T afatizohete ristrukturohet dialogu me Serbin
Share
16 Shtator 2017 - 16:32
Kosova
Ministri i Serbisë i përgjigjet Thaçit  ​për formimin e ushtris
Ministri i Serbisë i përgjigjet Thaçit  ​për formimin e ushtris
Share
16 Shtator 2017 - 12:27
Kosova
"Heqja e dogans Shqipri-Kosov, realitet apo marketing politik?"
"Heqja e dogans Shqipri-Kosov, realitet apo marketing politik?"
Share
15 Shtator 2017 - 20:23
Kosova
Ministri i Bujqsis Nikalo: Asnj tortur pr shqiptart e Kosovs
Ministri i Bujqsis Nikalo: Asnj tortur pr shqiptart e Kosovs
15 Shtator 2017 - 16:07
Kosova
Sulmi në Londër, Behgjet Pacolli: Dënojmë sulmin qyqar e të ulët
Sulmi në Londër, Behgjet Pacolli: Dënojmë sulmin qyqar e të ulët
Share
1   2   3   4
Intervista
Hoxha: Vettingu “ok” ndëshkoni drejtorat mos i bëni amnisti
‘5 Pyetjet’ Paloka: SHBA-BE na krcnuan q t hyjm n zgjedhje
Vetting/Min.Drejtsis n Report Tv: KLD t vepronte m shpejt
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 21/09/2017, Viti VII - NR.223
kosova