Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 07:26 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
11 Nentor 2017 - 08:32
Kosova
Shqipria pritet t'i jap nj pik doganore Kosovsn Durrs
Shqipria pritet t'i jap nj pik doganore Kosovsn Durrs
10 Nentor 2017 - 17:14
Kosova
Qeveria e Kosovs: Zyrtarisht 2961 dshmor t rn n luft
Qeveria e Kosovs: Zyrtarisht 2961 dshmor t rn n luft
10 Nentor 2017 - 16:39
Kosova
“Kumanova”, Qeveria e Kosovs 290 mij€pr familjet e t dnuarve
“Kumanova”, Qeveria e Kosovs 290 mij€pr familjet e t dnuarve
Share
09 Nentor 2017 - 22:23
Kosova
Haradinaj me prfaqsues t Ipeshkvis: Mbajtn vlerat njerzore
Haradinaj me prfaqsues t Ipeshkvis: Mbajtn vlerat njerzore
Share
09 Nentor 2017 - 08:34
Kosova
Kosovë-Mali i Zi në hartën e 5 pikave të pazgjidhura kufitare të Ballkanit
Kosovë-Mali i Zi në hartën e 5 pikave të pazgjidhura kufitare të Ballkanit
Share
08 Nentor 2017 - 22:32
Kosova
Delawie kritika drejtësisë: Japin dënime të lehta për trafikantët
Delawie kritika drejtësisë: Japin dënime të lehta për trafikantët
Share
08 Nentor 2017 - 16:10
Kosova
Demarkacioni, Hoxhaj: Pakti i 2015-ës, versioni më i mirë
Demarkacioni, Hoxhaj: Pakti i 2015-ës, versioni më i mirë
Share
08 Nentor 2017 - 12:27
Kosova
Ambasadori i Zvicrës: BE nuk do të ndryshojë kushtet për vizat
Ambasadori i Zvicrës: BE nuk do të ndryshojë kushtet për vizat
07 Nentor 2017 - 23:27
Kosova
Plisatmbshtesin grupin e zjarrit 'E prjetshme ve Shqipria Nan'
Plisatmbshtesin grupin e zjarrit 'E prjetshme ve Shqipria Nan'
Share
07 Nentor 2017 - 17:11
Kosova
Ministrja Hoxha: Brukseli kërkon demarkacionin me Malin e Zi
Ministrja Hoxha: Brukseli kërkon demarkacionin me Malin e Zi
Share
07 Nentor 2017 - 08:37
Kosova
Dialogu, zyrtari i lartë i DASH: Serbia e Kosova të ecin më shpejt 
Dialogu, zyrtari i lartë i DASH: Serbia e Kosova të ecin më shpejt 
Share
06 Nentor 2017 - 20:38
Kosova
Kosovë, Bulliqi: Kemi shfletuar arkivat e Kroacisë dhe Sllovenisë
Kosovë, Bulliqi: Kemi shfletuar arkivat e Kroacisë dhe Sllovenisë
06 Nentor 2017 - 17:46
Kosova
Demarkacioni në Arbitrazh vetëm me pajtimin e Malit të Zi
Demarkacioni në Arbitrazh vetëm me pajtimin e Malit të Zi
06 Nentor 2017 - 17:56
Kosova
Togeri i FSK-së më i miri në shkollën "John F. Kennedy"
Togeri i FSK-së më i miri në shkollën "John F. Kennedy"
Share
06 Nentor 2017 - 15:24
Kosova
Haradinaj me Ruçin: Ndjenjë vëllazërore dhe moment i veçantë
Haradinaj me Ruçin: Ndjenjë vëllazërore dhe moment i veçantë
06 Nentor 2017 - 08:19
Kosova
Ngërçi për vizat, qeveria nuk ka zgjidhje të re për demarkacionin
Ngërçi për vizat, qeveria nuk ka zgjidhje të re për demarkacionin
Share
05 Nentor 2017 - 22:11
Kosova
'Kosova sht Serbi',Pacolli prgjigje ambasadorit rus n Beograd
'Kosova sht Serbi',Pacolli prgjigje ambasadorit rus n Beograd
05 Nentor 2017 - 17:53
Kosova
Kosovë, Ramush Haradinaj: Edhe unë jam Astriti, do ndriçohet rasti
Kosovë, Ramush Haradinaj: Edhe unë jam Astriti, do ndriçohet rasti
Share
05 Nentor 2017 - 15:53
Kosova
Protestuesit e Vetëvendosjes sulmojnë ndërtesën e Qeverisë
Protestuesit e Vetëvendosjes sulmojnë ndërtesën e Qeverisë
Share
05 Nentor 2017 - 08:29
Kosova
Demarkacioni në Arbitrazh, shpresë për liberalizim
Demarkacioni në Arbitrazh, shpresë për liberalizim
Share
04 Nentor 2017 - 19:36
Kosova
E frymёzuar nga Katalonja,Serbia kёrkon konferencё pёr Kosovёn
E frymёzuar nga Katalonja,Serbia kёrkon konferencё pёr Kosovёn
04 Nentor 2017 - 15:39
Kosova
Haradinaj pret babain në zyrë: Na dha zemër t’i shërbejmë atdheut
Haradinaj pret babain në zyrë: Na dha zemër t’i shërbejmë atdheut
Share
04 Nentor 2017 - 15:36
Kosova
Haradinaj: Lajme t mira ​pr liberalizimin e vizave
Haradinaj: Lajme t mira ​pr liberalizimin e vizave
Share
03 Nentor 2017 - 15:36
Kosova
Ish-prokurorja e EULEX: Britania më kërkoi të mos flas për korrupsionin 
Ish-prokurorja e EULEX: Britania më kërkoi të mos flas për korrupsionin 
Share
03 Nentor 2017 - 06:10
Kosova
Pacolli: Kosova model suksesi për paqe dhe bashkëjetesën fetare
Pacolli: Kosova model suksesi për paqe dhe bashkëjetesën fetare
Share
02 Nentor 2017 - 16:52
Kosova
Pas 50 zëvendësministra,qeveria e Kosovës do të ketë 200 këshilltarë
Pas 50 zëvendësministra,qeveria e Kosovës do të ketë 200 këshilltarë
02 Nentor 2017 - 15:32
Kosova
Haradinaj i qart: Pavarsia e Kosovs e pakthyeshme
Haradinaj i qart: Pavarsia e Kosovs e pakthyeshme
Share
02 Nentor 2017 - 09:47
Kosova
Levë kokës zyrtarit të Ministrisë, reperi i njohur kërkon falje publike
Levë kokës zyrtarit të Ministrisë, reperi i njohur kërkon falje publike
Share
01 Nentor 2017 - 22:24
Kosova
UNESCO,Daçiç:Tërheqja e Kosovës nga  kandidatura fitore e Serbisë
UNESCO,Daçiç:Tërheqja e Kosovës nga  kandidatura fitore e Serbisë
Share
01 Nentor 2017 - 19:08
Kosova
Delawie: Pavarësia është e pakthyeshme, ta njohin Kosovën
Delawie: Pavarësia është e pakthyeshme, ta njohin Kosovën
1   2   3   4
Intervista
Intervista/ Panairi i librave të heshtur të xha Llambit 
'Taso' i Gazmend Lekës në një ekspozitë/ Intervista në 'Rreze Dielli'
Nga sundimi komunist,n nj qytet pr fmijt: Transformimi i Tirans
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 19/11/2017, Viti VII - NR.274
kosova