Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 07:26 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
24 Tetor 2017 - 17:04
Kosova
Hashim Thaçi kujton luftën: Mirënjohës përgjithmonë NATO-s
Hashim Thaçi kujton luftën: Mirënjohës përgjithmonë NATO-s
Share
24 Tetor 2017 - 15:52
Kosova
Zyrtari amerikan Yee nga Serbian Kosov, me k do t takohet?
Zyrtari amerikan Yee nga Serbian Kosov, me k do t takohet?
Share
23 Tetor 2017 - 20:12
Kosova
Fiton zgjedhjet kandidati i pavarur festohet me armë në Skënderaj
Fiton zgjedhjet kandidati i pavarur festohet me armë në Skënderaj
23 Tetor 2017 - 18:01
Kosova
Komunat në Kosovë që shkojnë në raundin e dytë të zgjedhjeve
Komunat në Kosovë që shkojnë në raundin e dytë të zgjedhjeve
Share
23 Tetor 2017 - 15:51
Kosova
Hahn: Perspektiva e Kosovs BE-ja, bni reformat e integrimit
Hahn: Perspektiva e Kosovs BE-ja, bni reformat e integrimit
Share
23 Tetor 2017 - 12:19
Kosova
Një tjetër antarësim për Akademinë e Shkencave të Kosovës
Një tjetër antarësim për Akademinë e Shkencave të Kosovës
23 Tetor 2017 - 08:20
Kosova
Kosov,numrimi drejt fundit, rezultatet n t gjitha komunat
Kosov,numrimi drejt fundit, rezultatet n t gjitha komunat
Share
23 Tetor 2017 - 07:22
Kosova
Zgjedhjet n Kosov,ja komunat e mdha q jan n balotazh
Zgjedhjet n Kosov,ja komunat e mdha q jan n balotazh
Share
22 Tetor 2017 - 22:54
Kosova
Zgjedhjet,Thaçi:Proces përmbushi të gjitha standardet evropiane
Zgjedhjet,Thaçi:Proces përmbushi të gjitha standardet evropiane
Share
22 Tetor 2017 - 21:24
Kosova
Kosov, gjenden granata n autobus,arrestohen 3 persona
Kosov, gjenden granata n autobus,arrestohen 3 persona
Share
22 Tetor 2017 - 19:53
Kosova
Zgjedhjet n Kosov, rezultatet paraprake pr tgjitha komunat
Zgjedhjet n Kosov, rezultatet paraprake pr tgjitha komunat
Share
22 Tetor 2017 - 18:40
Kosova
Zgjedhjet,Pal Lekaj për Report Tv: Provim i mirë për Kosovën
Zgjedhjet,Pal Lekaj për Report Tv: Provim i mirë për Kosovën
Share
22 Tetor 2017 - 18:30
Kosova
Zgjedhjet,ish-deputeti i VV për Report Tv:Kemi dyfishim votash
Zgjedhjet,ish-deputeti i VV për Report Tv:Kemi dyfishim votash
Share
22 Tetor 2017 - 15:26
Kosova
Zgjedhjet n Kosov, policia: Procesi po shkon shum mir
Zgjedhjet n Kosov, policia: Procesi po shkon shum mir
Share
22 Tetor 2017 - 18:17
Kosova
Zgjedhjet n Kosov, zdhnsi i KQZ: M pak votues se n 2013
Zgjedhjet n Kosov, zdhnsi i KQZ: M pak votues se n 2013
Share
22 Tetor 2017 - 07:41
Kosova
Ditn e sotme mbahen zgjedhjetlokale n Kosov
Ditn e sotme mbahen zgjedhjetlokale n Kosov
Share
21 Tetor 2017 - 09:05
Kosova
Zgjedhjet lokale, Kosova sot n heshtje zgjedhore
Zgjedhjet lokale, Kosova sot n heshtje zgjedhore
Share
21 Tetor 2017 - 09:39
Kosova
Ambasadorja Çitaku: Gjyqtarë të EULEX dhe Kosovës, dje liruan një kriminel ordiner
Ambasadorja Çitaku: Gjyqtarë të EULEX dhe Kosovës, dje liruan një kriminel ordiner
20 Tetor 2017 - 15:40
Kosova
Kosovë, qeveria jep 100 mijë euro për koalicionin anti ISIS
Kosovë, qeveria jep 100 mijë euro për koalicionin anti ISIS
Share
20 Tetor 2017 - 13:37
Kosova
Biznesmeni Clark:Presim që Kosova të lejojë investimet e huaja
Biznesmeni Clark:Presim që Kosova të lejojë investimet e huaja
20 Tetor 2017 - 10:40
Kosova
Pas dështimit, sot pritet dekretimi i gjyqtarëve e i prokurorëve serbë
Pas dështimit, sot pritet dekretimi i gjyqtarëve e i prokurorëve serbë
Share
18 Tetor 2017 - 20:15
Kosova
Presidenti Vuçiç: Po tentohet që të shkatërrohet Lista Serbe
Presidenti Vuçiç: Po tentohet që të shkatërrohet Lista Serbe
18 Tetor 2017 - 16:00
Kosova
Gjykata e Prishtinës dënon ​ish-rektorin e UP-së, Enver Hasanin
Gjykata e Prishtinës dënon ​ish-rektorin e UP-së, Enver Hasanin
Share
18 Tetor 2017 - 12:07
Kosova
Haradinaj: Kemi politikan prokuror e gjyqtar t korruptuar
Haradinaj: Kemi politikan prokuror e gjyqtar t korruptuar
17 Tetor 2017 - 13:02
Kosova
Arrestimi i Milaim Zeks, avokati: S’sht i prfshir n vepra penale
Arrestimi i Milaim Zeks, avokati: S’sht i prfshir n vepra penale
Share
16 Tetor 2017 - 16:12
Kosova
Kosov, arrestohet gazetari dhe deputetii NISMA,Milaim Zeka
Kosov, arrestohet gazetari dhe deputetii NISMA,Milaim Zeka
16 Tetor 2017 - 08:52
Kosova
Presidenti i Serbisë: Ja çfarë më kërkoi Brukseli për Kosovën
Presidenti i Serbisë: Ja çfarë më kërkoi Brukseli për Kosovën
14 Tetor 2017 - 20:12
Kosova
Gazetarët në protestë pas dhunës ndaj gazetari të njohur
Gazetarët në protestë pas dhunës ndaj gazetari të njohur
Share
14 Tetor 2017 - 18:24
Kosova
Sputnik: Ja pse Kosova krkon t pajiset me pasaporta shqiptare
Sputnik: Ja pse Kosova krkon t pajiset me pasaporta shqiptare
Share
14 Tetor 2017 - 14:38
Kosova
Pasaportat, Thai ia kthen prer Mets: E keni obligim kushtetues
Pasaportat, Thai ia kthen prer Mets: E keni obligim kushtetues
1   2   3   4
Intervista
Intervista/ Panairi i librave të heshtur të xha Llambit 
'Taso' i Gazmend Lekës në një ekspozitë/ Intervista në 'Rreze Dielli'
Nga sundimi komunist,n nj qytet pr fmijt: Transformimi i Tirans
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 19/11/2017, Viti VII - NR.274
kosova