Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 13:31 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Kulture
13 Shkurt 2018 - 14:06 | përditesuar në 14:12
Ermal Meta-gazetarėve shqiptarė:
Mos spekuloni,po gaboni rėndė!
I ati bastard?Kėngėtari:S'thashė emėr
Kėngėtari shqiptar, Ermal Meta, i cili rrėmbeu ēmimin e madh nė festivalin e kėngės nė Itali ‘Sanremo’, iu ka pėrcjellė njė mesazh tė fortė gazetarėve shqiptarė.

Pas lajmeve qė qarkulluan nė shumė media pėr tė atin e Ermal Metės, duke e cilėsuar atė si 'bastard', kėngėtari iu ka kėrkuar gazetarėve tė mos spekulojnė mbi jetėn e tij, pasi nuk dinė asgjė.

Kėngėtari sqaron se kur ka pėrdorur fjalėn ‘bastard’ nuk ka pėrmendur asnjė emėr, duke shtuar se gabojnė rėndė tė gjithė ata qė shtojnė kėtė emėr. Ndėrsa shton se kėnga qė fitoi nė ‘Sanremo’ ėshtė kundėr terrorizmit dhe asgjė mė shumė.

“Mesazh pėr tė gjithė gazetarėt shqiptarė: Mos spekulloni mbi jetėn time, ju nuk dini asgjė nga jeta ime. Kur nė atė intervistė pėrdora fjalėn “bastard” nuk thash asnjė emėr. Mos e shtoni ju atė emėr sepse gaboni rėndė jo vetėm me mua por edhe me familjen e personit pėr tė cilin po shkruani ose po flisni. Kėnga qė fitoi festivalin e Sanremos ėshtė kundėr terrorizmit, asgjė mė shumė. Shpresoj mos te lexoj mė gjėra tė tilla. Falemnderit pėr vėmendjen”, shkruan Meta.

fb meta
(Mesazhi i Ermal Metės)

d.c./shqiptarja.com

13 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
avatar
Anonim
Palafiku Sikur ti njohe mire gazetaret ne Shqiperi ( jo te gjithe) nuk ia vlen te shkruaje as edhe nje fjali te vetme...Ermal leri ne llumin e tyre keto gazetare katunareske qe fantazia e tyre shkon deri tek dera e komshiut e jo me shume...bota ku jetojne e tille do jete gjithmone e zymte sepse keshtu kane vete jeten e tyre nuk bejne as me shume as me pak se pasqyrimi i vetvetes por kur kaq kane nuk ke cfare ben, te tille njerez do mbeten gjithmone si qenie trasparente ne syte e atij qe ka ēare vete ne j
Rezultate tė tjera: 1
Intervista
Intervista/ Jeta e arrirė e njė gruaje pa mbėshtetjen e njė burri
Berisha do vriste Ramėn? Ndreu: Lajthitje, 21 janari do e pėrndjekė
Pengesë gjinia në shkencë? Rrëfim interesant i shkencëtares shqiptare  
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 21/03/2018, VITI VIII- NR.65