Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 08:24 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Kulture
13 Tetor 2017 - 02:01
Ndriçim Xhepa: Nuk jam kaq rëndë
por duhet të kurohem jashtë
Qeveria i jep 5 mln lekë për kurim
Lajmi që qarkulloi sot pasdite se Ndriçim Xhepa është i sëmurë duhet të ketë mërzitur shumë adhurues të tij.

Lidhur me këtë lajm reagoi edhe vetë aktori, i cili u shpreh se gjendja nuk është kaq e rëndë por që duhet të bëjë një ndërhyrje dhe në vendin tonë nuk është e mundur prandaj do ta zhvillojë në Gjermani.

Për këtë qeveria miratoi një fond prej 5 milion lekë, që aktori Xhepa të kurohet jashtë vendit.

 “Nuk është gjendje alarmante por një situatë që kërkon ndërhyrje të menjëhershme. Kam një ftohje të vjetër që më rikthehet herë pas here. Si pasojë mushkëria ka krijuar një masë, që duhet hequr. Por meqë këtu nuk janë mjetet e nevojshme për këtë ndërhyrje, me ndihmën e një fondi do mund të realizohet në Gjermani. Pas dhjetë ditësh do të jem sërish në Tiranë”, tha Xhepa/Tiranapost

I urojmë shërim të shpejtë aktorit të madh të skenës shqiptare, Ndriçim Xhepa.

Redaksia Online
a.dr/shqiptarja.com

9 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
avatar
Anonim
Albana Te shkuara, ti duhet te jetosh
avatar
Anonim
LORA Qofshin te shkuara dhe mire ardhsh.
Rezultate tė tjera: 1
Intervista
Reforma nė Akademi, Gjinushi pėr Report Tv: Unė, rol katalizatori
Duma: PD po konsultohet pėr kandidatėt pėr kryebashkiakė
Gazidede, zbulohet lidhja sekrete me Sigurimin qė 1991
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 24/02/2018, VITI VIII- NR.44