Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 20:47 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Kulture
12 Tetor 2017 - 18:31 | përditesuar në 20:21
Rama shmang komentet për
skandalin e ndërtimeve në Butrint
Kryeministri Edi Rama është pyetur për skandalin në Butrint, ku po nderohet një lokal në ambientet e Parkut Arkeologjik. I pyetur nga gazetarja e Report Tv nëse ka një koment për këtë skandal, kryeministri Rama nuk ka dhënë asnjë përgjigje.

Kreu i qeverisë është larguar në heshtje, pa bërë asnjë koment, dhe është futur në makinën e tij, pas ndërprerjes së punimeve të Kuvendit.

Redaksia Online
l.q/Shqiptarja.com

21 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
Intervista
Mirgeni, rockeri që beson tek  ​shijet muzikore të shqiptarëve
Gjinushi: I zhgėnjyer me Ramėn do mė ftojė kur t’i prishet makina
Deputetja 23 vjeēare Floida Kėrpaēi:S'​pres asgjė nga kjo qeveri
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 18/10/2017, Viti VII - NR.245