POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Apartamenti 2XL largohet nga Vizioni, Jul Deda zbulon destinacionin e ri

Stafi i "Apartamentit 2XL"

Aktori i humorit Julian Deda ka konfirmuar zhvendosjen e spektaklit të humorit “Apratamenti 2XL” nga Vizon + drejt një tjetër televizioni shqiptar.

Largimi i spektaklit të humorit nga Vizion + ishte përfolur ditë më parë por deri më sot nuk kishte asnjë koment apo konfirmim nga stafi.

Përmes një statusi në Facebook aktori i humorit ka dhënë largimin përfundimtar të “Apartamentit 2XL”, ndër të tjera ai shkruan:

Bashke me stafin po nisim nje rrugetim te ri ne nje tjeter TV. Per mua eshte nje rikthim dhe sigurisht pergjegjesia per te bere diçka te mire dhe te suksesshme eshte e madhe. Me ndihmen dhe perkrahjen e publikut jam i bindur se do ja dalim te veme nje tulle te re ne karrieren tone dhe sigurisht ne pervojen televizive shqiptare.

Julian Deda, aktor


(Postimi i plotë i Julian Dedës në Facebook)

e.gj.
Komento

Komente

  • Vicidoli: 13/06/2018 23:18

    E kujt i plasi

    Përgjigju