POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Ardi Veliu dhe vartësit e tij zbarkojnë në Prokurorinë e Tiranës, çfarë po ndodh atje?

Tirane- Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Ardi Veliu dhe disa prej vartësve të tij sapo kanë mbërritur në Prokurorinë e Tiranës. Nuk dihet ende arsyeja pse ka shkuar Veliu në këtë institucion të drejtuar nga Elisabeta Imeraj.

Gazetari Arsen Rusta ka siguruar fotot e momentit ku Ardi Veliu dhe vartësit e tij po hynin në Prokurori. Nga momenti në moment pritet të zbardhë edhe arsyet e kësaj vizite.

Makina e Ardi Veliut në ambientet e Prokurorisë së Tiranës

Arta Marku e komandoi zonjën Imeraj në krye të Prokurorisë së Tiranës, pas vakancës së krijuar nga shkarkimi i kryeprokurorit Dritan Rreshka, që më herët ka qenë gjithashtu një nga ekspertët e Reformës në Drejtësi.

vijon

 

/b.ha.
Komento

Komente

  • bledi 1: 24/09/2018 17:18

    me suguri po bisedojne kur te fillojme me politikanet, une mendoj nga janari 2019 do kete stuhi ne politike , ca thote basha ne hotele denoncon veten..... bertet hajduti kap hajdutin do me u duk i paster... gjunah shkodra ju pret

    Përgjigju