POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Avionë privatë dhe Ferrari/ Fëmijët e Pasur të Ankarasë shfaqin jetën super-luksoze

Helikopterë privatë, të zgjedhësh ndërmjet tre super-veturave dhe dhurimi i një Mercedesi, e tillë është jeta për Fëmijët e Pasur të Ankarasë.

Të rinjtë pasanikë nga kryeqyteti i Turqisë kanë shpërndarë mjaft foto nga jetesa e tyre e luksit në një profil të ri në Instagram.

Fotot e fëmijëve pasanikë nga Turqia

Individët elitarë secili prej të cilëve ka me mijëra ndjekës në profilet përkatëse në rrjetet sociale kanë shpërnsarë foto duke pozuar në makinat e tyre super të shtrenjta, gjatë pushimeve ekzotike apo me veshje të stilistëve të njohur.

"Ja si jetojnë Fëmijët e pasur”, - shkruhet në faqne e tyre në Instagram.

Komento