POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

“Bëmë mama të të ngjaj”, nënë e bijë pozojnë me bikini, duken mjaft tërheqëse ( FOTO)

Këngëtarja Beatrix Ramosaj dhe nëna e saj Antigona

Beatrix Ramosaj edhe pse këtë verë nuk lançoi ndonjë projekt muzikor, këngëtarja  është tejet aktive me imazhe të ndryshme, veçanërisht ato me bikini. Këngëtarja jo vetëm që ekspozoi format, por erdhi tejet tërheqëse.

( Beatrix Ramosaj )

Po kaq tërheqëse duket edhe nëna e këngëtares, e cila duket në formë, teksa ka pozuar në bikini buzë një pishine.

( Antigona, nëna e Beatrix Ramosaj )

Por Antigona përveçse një grua me stil, është edhe shembulli i një nëne fantastike, gjë të cilën e ka dëshmuar shpesh me dy fëmijët e saj, Albanin dhe Beatrixin.

( Antigona me dy fëmijët e saj, Beatrix dhe Alban Ramosaj )

Komento

Komente

  • Kartori: 09/08/2018 23:00

    Si i thone nje fjale Shqiptare ne kenge Me mire e Oma se e bija o Usta Murat

    Përgjigju