POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Berisha: Shqiptarët ta hedhin Ramën në Lanë, po qelb Shqipërinë

Ish-kryeministri Sali Berisha pas daljes nga Kuvendi u ka bërë thirrje qytetarëve që të ngrihen dhe të nxjerrin Ramën nga zyra. Ai vijoi akuzat ndaj tij për Xhafajn, ndërsa shtoi se përgjimi është autentik.

Edvin Rama dhe Fatzi droga mashtruan si dy derra. Ky faqezi për të mbrojtur vëllain e tij gënjeu dhe u bë ekspert i zërit. Sot ky faqezi për ti shpëtuar kësaj ka ndërmarrë një akt të rëndë ndaj bashkëpunëtorit X. Provat janë absolutisht autentike, shqiptarët ta nxjerrin nga zyra, ta hedhin në lanë si një kalbësirë që po qelb Shqipërinë dhe Ballkanin

Sali Berisha

 

d.ba./b.ha.
Komento

Komente

 • Sifi: 17/05/2018 12:42

  Sali po vjen fundi bohu gati , se mjaft i ke ra ne qafe ktij poplli . Sa per Ramen ,ai per ty rri dhe nja 20 vjet ne pushtet , se eshte ku e ku ma i mire se ju , dhe pse ka shume te meta

  Përgjigju
 • Katuni: 17/05/2018 12:22

  Kshu ma denove edhe babin tim ne 89 o sali the qe kam pergjime dhe nje mut kishe po babai i beri 3 vjet burg po tani ne 2018 vallaj nuk ti han me shqiptaret kto gjera.

  Përgjigju
 • bjeshket: 17/05/2018 12:19

  Salen e 21 janarit nuk e beson me njeri dhe vazhdon ben gam gam kot copa e idiotit.

  Përgjigju
 • elementi5: 17/05/2018 12:19

  A te mart dreqi qe nuk u lodhe edhe ne pleqeri ti. Po e di une pse vazhdon ti se po ndalove te pret burgu

  Përgjigju