POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

‘Bushtër, ty të përdorin’/ Ish-oficeri në azil, Zagani përplaset me komentuesit në Facebook

Dritan Zagani

Ish-oficeri i lartë i policisë Dritan Zagani, i njohur për përplasjet me ish-ministrin e Brendshëm dhe që më pas u largua nga Shqipëria për të kërkuar azil pak ditë më parë reagoi përmes një statusi në Facebook duke vijuar sulmin ndaj Saimir Tahirit.

Pandershkueshmeria...keshtu do fliste dikur ky trimi vogel, duke shtuar dozen e shpifjeve te tije ndaj meje,nder te tjera me akuzon se po krijoja edhe autoçensure qe te behem i besuar para autoriteteve ketu per te fituar azilin ...!

Por ja qe e verteta del dhe te thyen turinjt sado i forte te jeshe, biles edhe atehere kur je i preferuari i "Kapos", apo shok lagjeje me te fortet e "lagjes"...!

Sa shpejt qe harrojme ne shqipet, se kuptoj a thua keshtu jemi ne apo skandalet e perditshme mbulojne njera tjetren qe te lihen ne harrese njera pas tjetres.

P.s..e solla ne mendje sepse sdi ku e lexova se ky djali i bukur i rilindjes po na u pregatiska qe te kthehet dhe nje here fuqishem ne politike... se di cte them ...edhe mundet, rilindje hesapi e çfare nuk ben vaki me keta sojsez...!

Postimi i Dritan Zaganit

Në postimin e tij ka reaguar një komentues duke i thënë se duhet të qëndronte në Shqipëri që të përballej me Tahirin dhe ‘jo të largohej për t’u fshehur si mi’. Por duket se mendimin kundër të komentuesit, Zagani nuk e ka pritur duke iu kthyer ashpër. “Gabohesh se në në këtë botë ka edhe njerëz veç bushtrave si ti’.

 Postimi i Zaganit dhe debati me komentuesit

d.ba.
Komento

Komente

  • Likja jo Floriri: 10/07/2018 21:06

    Zagar Qelbesira do te vije edhe dita e shpagimit per ty. Me qetesi dhe dashuri.

    Përgjigju