POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Denoncimi te Berisha: Kryetari i PS në Elbasan më çoi vajzën prostitutë! Reagon policia

Ish-kryeministri Sali Berisha

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në faqen e tij të ‘Facebook’-ut mesazhin e një qytetare dixhitale, ku ky i fundit denoncon kryetarin e PS në Elbasan, për lagjen ‘Visarion Xhuvani’ Durim Koçin. Sipas nënës nga Elbasani, Koçi i ka rrëmbyer vajzën, dhe bashkë me dy shoqet e saj ka përfunduar prostitutë në Gjermani.

Denoncuesja i shkruan Berishës se pavarësisht faktit që ka denoncuar këtë rast në polici, pasi vajza rezulton e zhdukur prej 8 muajsh, nuk i është dhënë asnjë përgjigje. 

Postimi i Berishës: 

“Kryetari i PS ne Elbasan, trafikant prostitucioni! Lexoni letrën e një nene qe narkokryetari i ka e rrëmbyer vajzën. sb

Doktor ju përshëndes! Uroj të jeni mirë e të kaloni qetë pushimet familjarisht! Një nënë nga Elbasani me dha nje letër për ju. Letrën po jua dërgoj me foto, ndërsa teksti i saj është si më poshtë:

I Nderuar Zoti Berisha duke qenë se je zëri i fuqishëm doja të denoncoja DURIM KOÇIN, KRYETARI I PS-së për lagjen Visarion Xhuvani Elbasan. Unë që po ju shkruaj jam një nënë që prej 8 muajsh ky maskara ka marrë vajzën time bashkë me dy shoqet e saj për prostituta në Gjermani. Kam denoncuar dhe në Policinë e Elbasanit por nuk kam marrë asnjë përgjigje. Ju lutem Z. Berisha publikojeni këtë por anonim të lutem. Ky ka dhe një lokal i cili quhet ATLAS në të cilin shpërndahet drogë dhe aty kam parë shumë djem të cilët pinë hashash dhe shpërndajnë. Jam me shpresa që vajza ime të kthehet në shtëpi bashkë me shoqet e saj dhe ky bastard meriton burgun". 

Reagon policia: E ëma e vajzës ka denoncuar Durim Koçin
Në lidhje me denoncimin e Berishës në rrjetet sociale për kreun e PS të lagjes "Visarion Xhuvani" në Elbasan, Durim Koçi, ka reaguar policia. Në një deklaratë të shpërndarë për mediat, policia deklaron se është bërë një denoncim nga e ëma e vajzës.

"Materialet janë kaluar në prokurorinë e rrethit gjyqësor Elbasan për hetime të mëtejshme".

l.q.
Komento

Komente

 • Tata: 07/08/2018 19:22

  E MORI KUCEDRA DHE NJE LAJM QE I NGROH ZEMREN .SE KY ASHT SHKATRRUSI I CDI GJEJE POZITIVE QE ISHTE NGULITUR NE POPULL .TANI KY HALEJA KTO DITE QE I KAN MBETUR USHQEHET ME FATKEQESURA .SE PER DJALIN E VET NUK SHKRUAN SE NE CPAZH TE BOTES NFODHET .

  Përgjigju
 • Ilo: 07/08/2018 19:14

  Policia duhet ta verifikoje dhe mese eshte fake news te denoncoje per shpifje edhe qytetarin edhe Berishen

  Përgjigju
 • Ilo: 07/08/2018 19:13

  Edhe si gjithmone gjyshi digital direkt ne FB PA ad me te voglin verefikim.Turp

  Përgjigju