POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Deputeti i parlamentit të Krimesë: Futbollisti që do të shënojë golin fitues në ndeshjen me Kroacinë do të përfitojë një...

Rusia 2018

Një shtëpi falas për futbollistin që do të shënojë golin fitues në ndeshjen me Kroacinë. Propozimi vjen nga një deputet i parlamentit të Krimesë, Evgeny Kabanov. Deputeti i parlamentit të Krimesë njëkohësisht dhe kreu i një kompanie ndërtimi, Kabanov, ka premtuar një apartament në Sevastopol për futbollistin që do të shënojë golin që do ta bëjë fituese Rusinë dhe do ta çojë në gjysëmfinale.

” Do të ofrojmë disa opsione për futbollistin që do të shënojë golin e fitores. Pastaj ai vetë do të zgjedhë një apartament, me pamje nga deti, pa pamje, me ballkon të madh ose të vogël. Do t'i dhurojmë atë që do të zgjedhë'- ka thën Kabanov.

Komento