POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Do surprizoheni! Ornella Mutti shfaqet topless në moshën 63 vjeçare

Ornella Mutti

Ajo është 63 vjeçe por vazhdon të tregojë se nuk ka kaluar ende koha për të. Ornella Mutti përsa i përket formave trupore ka mbetur edne në fazën kur ishte 20 vjeçe, dhe këët gjë e vërteton me anë të fotove që poston herë pas here në rrjetet sociale.

Ikona e TV italian ende gëzon një fizik mbresëlënës dhe shumë seksi. Ajo ka publikuar në instagram një foto ku shihet pa reçipeta duke treguar se mbetet ende “perëndesha” e bukurisë italiane.

Foto të publikuara nga Ornella Mutti

fl.mi.
Komento