POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

E keni tmerr foton e pasaportës? Lori Hoxha ju tregon si ta ‘kamufloni’ (Foto)

Blogerja Lori Hoxha

Lori Hoxha është një nga blogeret më të njohura shqiptare. Edhe pse vetëm 24-vjeçe, bukuroshja shpesh herë bëhet inspirim për të rinjtë e sotëm përsa i përket fushës së modës dhe trendeve të fundit.

Kështu që edhe në mënyrën se si duhet publikuar fotoja e pasaportqës, Lori e ka një këshillë për të gjithë ju. Ditën e sotme Hoxha ka publikuar një foto ku shkruan se është koha për një pasaportë të re dhe në dorë mban foton përkatëse.

Foto e publikuar nga Lori Hoxha

Ajo që vumë re është se fytyra e Lorit kishte filtrat e “Snapchat”. Kështu do të shmangnit publikimin e fytyrës tuaj pa asnjë lloj mimike. Nëse do t’ju duhet edhe ju ta publikoni në ndonjë moment apo në ndonjë tjetër, ndiqni këshillën e blogeres.

 

fl.mi.
Komento