POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Foto-Lajm/ U emërua si ambasador, Visho Ajazi shoqëron Ramën në samitin e NATO-s

Kryeministri Edi Rama, në vizitën e tij në samitin e NATO-s është shoqëruar nga delegacioni shqiptar, i përbërë nga ministrat Bushati e Xhaçka, por jo vetëm.

Në krah të kryeministrit është fotografuar edhe ish-kreu i SHISH, Visho Ajazi. Pas emërimit të tij si ambasador i Shqipërisë në NATO, Ajazi shënon kështu daljen e tij të parë publike përkrah Ramës.Ata janë fotografuar nga gazetari Vladimir Lame duke ecur gjatë samitit të NATO-s.

Rama dhe Visho Ajazi

f.g./al.sp.
Komento