POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Ironia e Kreshnik Spahiut, ish-aleat i Bashës: Luli sot mblodhi më pak njerëz se Sazan Guri

Deshtimin e protestes se opozites para Ministrise se Brendshme tashme po e perdorin te gjithe jo vetem per te tallur kreun e PD Lulzim Basha, por per te treguar dhe mjerimin e opozites per mbeshtetjen e vobekte qe ka.

Ish- aleati i Lulzim Bashës, Kreshnik Spahiu, ka ironizuar protestën e sotme të opozitës për dorëheqjen e Fatmir Xhafajt nga posti i ministrit të Brendshëm.

Spahiu thotë se “Luli mblodhi sot më pak protestues se deputetët” që ka. Sipas Spahiut Basha nuk kërkoi zgjedhje të parakohëshme se e di që nuk i fiton kurrë.

Postimi i plotë:

FATKEQËSI apo..? Populli braktisi sot Opozitën!

Sot Luli mblodhi shumë më pak protestestues se Sazan Guri.

Sot Luli kishte në shesh më pak demostrues se depuetet.

Sot Luli nxori 1000 herë më pak se Rama në 21 Janar për bllokun Top Channel.

Sot Luli tregoj që s’ka parti po shoqatē.

Sot Luli kish të drejtë që s’kērkoj zgjedhje të parakoheshme se nuk i fiton dot kurrë ato….

a.de.
Komento

Komente

  • Hahaaaaaaa: 17/05/2018 09:29

    Te bej zgjedhje te parakohshme Luli fiton ate te gjatin...

    Përgjigju
  • Ben Tironci: 17/05/2018 09:27

    Ti Kreshnik per Lulin nuk ke llogaritur dhe kete temin ne statistikat e tij.

    Përgjigju