POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Izraeli mbërrin në Shqipëri nën masa të rrepta sigurie, forcat RENEA shoqërojnë ekipin (VIDEO+FOTO)

Izraeli ka mbërritur në Shqipëri mbrëmjen e djeshme për ndeshjen ndaj kuqezinjve. Delegacioni i Kombëtares izraelite është shoqëruar nga Rinasi deri në akomodimin në hotel nën masa të rrepta sigurie madje edhe nga forcat Renea.

E njëjta gjë pritet të ndodh edhe deri në largimin e Kombëtares së Izraelit nga Shqipëria. Të premten në Elbasan luhet ndeshja e parë e Ligës së Kombeve mes Shqipërisë dhe Izraelit. Në vizitën e fundit të bërë në Elbasan para dy vitesh Izraeli fitoi ndaj Shqipërisë.

Komento