POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Ja si dukeshin produket e famshme
kur u shfaqën për herë të parë/FOTO

Të gjithë do të mbetemi të habitur nga mënyra  se si dukeshin këto produkte të njohura kur u shfaqën së pari në histori.

Le të bëjmë një vështrim në të kaluarën dhe të shohim se si duken produkte me famë botërore kur ato shfaqen në fillimet e tyre në treg.

[gallery]25534[/gallery]

e.gj/Shqiptarja.com

Komento