POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Jo vetëm Nicki Minaj, ja kë ka qëlluar tjetër me këpucë Cardi B (Video)

Dy reperet Cardi B dhe Nicki Minaj

Sherri i bujshëm mes dy repereve i ndodhur vetëm disa ditë më parë është bërë epiqendra e të gjitha medieve rozë. Në eventin e organizuar për javën e modës, cardi B I qëlloi me këpucë Nicki Minaj. Por dy vazjat nuk u ndalën me kaq.

Ato sulmuan njëra-tjetrën edhe me deklarata në rrjetet sociale. Cardi B shprehej se kishte toleruar shumë dhe nuk do të lejonte që dikush ta gjykonte, e ndërsa Minaj e 'thumboi' kolegen duke u shprehur se “ku*vat flasin nëpër tekste ndërsa në të vërtetë kanë frikë”.

Gjithsesi këpucën Cardi B nuk e ka hequr vetëm për Minaj. Në muajin shkurt të vitit 2017, reperja sulmoi në të njëjtën mënyrë ish-të dashurën e producentit të saj, Asia Cole, në një emision. Kështu që nëse nuk doni të ‘hani’ ndonjë këpucë kokës, mos u ngatërroni me Cardin!

fl.mi.
Komento