POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Kanë 11 vjet së bashku, modelja flet për problemet e martesës: Jam e lodhur

Modelja Chrissy Teigen dhe këngëtari John Legend

Dyshja e njohur kanë përcjellë gjithmonë pozitivitet kudo që shfaqur së bashku. Këngëtari John Legend dhe modelja Chrissy Teigen na kanë lënë gjithmonë përshtypjen që janë çifti më perfekt që mund të keni njohur ndonjëherë.

Mirëpo pas 11 vitesh së bashku, ardhja në jetë e fëmijës së tyre të dytë, ka ndryshuar gjithçka. Për herë të parë modelja është shprehur se edhe martesa e saj ka probleme, në momentet intime. Chrissy është shprehur se ndjehet e lodhur nga mëmësia dhe kjo gjë ka ndikur dhe tek pjesa seksuale.

“Nuk ka rëndësi se kush je! Edhe nëse je një këngëtar seksi i R&B-së, apo një modele perfekte me bikini, sërish je shumë e lodhur. Nuk po them se nuk kemi pasion mes njëri-tjetrit, por a e bëjmë në dhomën e zhveshjes? Joo! Oh, do t’i rikthehemi edhe ne pasionit. Por është e çuditshme, kur e shoh të performoj diku, mendoj me vete: ‘ Oh, është shumë seksi. Me siguri do e bëjmë sonte,”- shtoi Teigen. Kjo duket më tepër si një thirrje kundrejt John.

 

fl.mi.
Komento