POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Kapje për flokësh dhe këpucë kokës, plas sherri mes Nicky Minaj dhe Cardi B, reperja shfaqet me ballin e nxirë (Video)

Dy reperet Nicki Minaj dhe Cardi B

5 vjetori i eventit të “Harper’s Bazaar”, është kthyer në një fushë betejë për dy reperet e njohura ndërkombëtare. Bëhet fjalë për Nicky Minaj dhe Cardi B. Mes dy vajzave ka ekzistuar gjithmonë një ’luftë e heshtur’, por mbrëmjen e kaluar gjithçka i kaloi kufijtë.

Pak momente para se Christina Aguilera të performonte, ‘nisi lufta’. “TMZ” shkruan se Nicky ka qenë duke bërë një foto me Kelly Rowland dhe në atë moment është shfaqur Cardi B e cila është futur mes tyre. Kjo e fundit e gjuajti me këpucë. Në fund Cardi B u shfaq me një gungë në pjesën e ballit, pa këpucë dhe me fustanin e grisur.

Postim i bërë nga Cardi B

Pas sherrit, Cardi ka reaguar me një postim ku i drejtohet rivales së saj.  “Të kam lejuar të më bësh ‘diss’, të gënjesh për mua, t’u thuash artistëve të tjerë që nëse bashkëpunojnë me mua, nukd o të rrish më me ta. Por kur përmend fëmijën tim dhe mënyrën time të prindërimit, nuk e lejoj,”- shkruan ajo ndër rreshta.

Reperja Cardi B me ballin e nxirë

fl.mi.
Komento