POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Kolegët e bullizonin në punë, infermierja vret veten

Infermerja që u vetëvra pas bullizimit nga kolegët

Një infermiere ka vrarë veten pasi kolegët e bullizonin në punë. Rhian Collins, 30 vjeç, u abuzua verbalisht nga kolegët e saj në spitalin Swansea, të cilët i vështirësuan goxha jetën.

Ajo u gjet e vdekur në shtëpinë e saj, ndërsa të afërmit thonë se ajo u fiksua me pamjen e saj të jashtme.

I dashuri i saj, David Reed tregoi pas ngjarjes se ajo po shkonte në palestër dhe merrte pilula, ndërkohë që tentoi disa herë të vetëvritej.

Rhian Collins ishte nga Swansea, Wales të Mbretëris së Bashkuar.

Infermerja e vetëvrarë

/a.de.
Komento